Dantų irigatoriai

Autorių nuotr.
Norėdami turėti sveiką burnos ir dantų sveikatą, turime atlikti keletą dalykų ir jų laikytis religingai: Valymas du kartus per dieną


    Valgykite siūlą bent kartą per dieną 
    Skalavimas po kiekvieno valgio 
    Apsilankymas pas odontologą kartą per 6 mėnesius 
    Nepamirškite valyti tarpdančius
Jeigu jaučiate, kad įprasto tarpdančių siūlo neužtenka, verta pagalvoti apie dantų irigatorių. Dantų irigatoriai yra prietaisai, turintys vandens rezervuarą ir padedantis valyti tarpdantis su vandens pulsavimu. Vanduo padeda pašalinti maistą iš tarp dantų, kur šepetėlis nepasiekia, ir palaiko paviršių švarų, užkertant kelią ėduonies susidarymui. 

Kodėl verta rintkis irigatorių?
Tam tikrais atvejais tradicinis siūlas siūlu negalimas arba nepakankamas. Todėl burnos irigatoriai yra ypač geras pasirinkimas šiems pacientams:
    Sergantiems artritu: rankų miklumas mažesnis, užpakalinius dantis sunku pasiekti siūlu. Dantų irigatoriai padeda geriau išvalyti dantis. 
    Pacientai su breketais: Pacientams, turintiems breketus, sunku nuvalyti vien šepetėliu. Siūlas su siūlu vėlgi negalimas dėl laidų. Tokiais atvejais svarbų vaidmenį atlieka dantų irigatoriai. 
    Pacientai, kurių dantys yra susigrūdę: kartais, net jei turite susigrūdę dantys, dėl tam tikrų priežasčių vengiate ortodontinio gydymo. Tradicinis siūlas tokiose vietose netinka, todėl praverčia burnos drėkintuvai. 
   Pacientai, turintys vainikėlius ir implantus: tarp dantų, kuriems yra įdėtos vainikėliai ir implantai, yra glaudus kontaktas, todėl šias vietas sunku nuvalyti siūlu. Čia veikia burnos drėkintuvai, kurie valo dantų paviršių ir palaiko gerą dantų bei dantenų sveikatą. 
    Psichikos sutrikimų turintys pacientai: psichikos sutrikimų turintiems pacientams bus sunku valyti siūlą tradiciniu siūlu. Pats pacientas arba slaugytojas dantų irigatoriumi gali valyti tarpdančius bent kartą per dieną.

Kaip turi būti naudojami dantų irigatoriai?
    Naudoti jį lengva, bet šiek tiek nepatogu, todėl geriausia jį naudoti virš kriauklės. 
   Užpildykite prietaiso vandens rezervuarą švariu drungnu vandeniu. 
    Įkiškite siūlų antgalį tarp dantų ir leiskite rankenai būti 90 laipsnių kampu jūsų dantų atžvilgiu.
    Įjunkite irigatorių ir vanduo pulsuojančiais judesiais pradės tekėti pro galiuką. 
    Pradedant nuo paskutinio danties, būkite priekyje ir valykite tarp visų dantų. 
Visas valymo siūlu procesas užtruks apie 2 minutes. Nepamirškite ištuštinti rezervuaro, jei liko vandens, nes tai gali būti bakterijų augimo šaltinis.

https://wesmile.lt/ siūlomi kokybiški dantų irigatoriai, kurie suteiks daug naudos Jūsų sveikatai!