BioTornado – bene našiausias nuotekų valymo įrenginys rinkoje

valymoirenginiai.lt nuotr.
Nuotekų tvarkymas – ypač opi problema visiems sodybų ar užmiesčio gyventojams, neturintiems galimybės prisijungti prie centrinės nuotekų tvarkymo sistemos.

Netinkamas nuotekų tvarkymas yra vertinamas kaip neatsakingas elgesys prieš gamtą, o taip pat – galimos ir baudos. Todėl būkite atsakingi prieš save ir kitus: jei neturite galimybės savo namų ūkio prijungti prie centrinės nuotekų tvarkymo sistemos, spręskite šį klausimą savarankiškai. Gera žinia ta, kad užtikrinti našų nuotekų tvarkymą šiandien yra ypač paprasta – tereikia pasirinkti biologinį nuotekų valymo įrenginį BioTornado.

BioTornado – tai Lietuvoje 2020 metais sukurtas, ypač našus biologinis nuotekų valymo įrenginys (bene našiausias rinkoje): paženklintas CE ženklinimu ir nuotekas išvalantis net iki 98 proc. (daugiau nei reikalauja Nuotekų tvarkymo reglamentas). Taigi, pasirinkusieji BioTornado gali būti tikri: nuotekos bus tvarkomos efektyviai, našiai, saugiai ir patogiai.

BioTornado yra vertas jūsų pasirinkimo ir dėl kitų priežasčių. Tai – iš ypač aukštos kokybės pagaminti įrenginiai, todėl užtikrinamas ypač ilgas tarnavimo laikas. Įrenginiai pagaminti taip, kad puikiai funkcionuotų bet kuriuo metų laiku ir esant bet kokioms oro sąlygoms. BioTornado įrenginių priežiūra yra ypač paprasta ir nereikalaujanti daug laiko, todėl juos galima rinktis ir tų sodybų gyventojams, kurie daug laiko praleidžia mieste. Įrenginys veikia ypač tyliai, todėl juos galite montuoti prie pat gyvenamojo pastato, nesibaimindami, kad bus sutrikdyta jūsų ramybė. Šie biologiniai nuotekų valymo įrenginiai neskleidžia ir nepageidaujamų kvapų, todėl nei jūs, nei jūsų kaimynai nepatirsite diskomforto. Matmenys – nedideli, todėl nesunkiai rasite tinkamą vietą, o atlikus montavimo darbus, bus galima apželdinti pasirinktais augalais bei sukurti ypač dekoratyvų vaizdą.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad ypač aukštas šio įrenginio našumas garantuoja, kad išvalytas vanduo bus tinkamas naudoti antrą kartą, pavyzdžiui, juo galėsite plaukti transporto priemones ar laistyti veją. Atsižvelgiant į tai, galima daryti išvadą, kad BioTornado ne tik tausoja gamtą, bet ir taupo jūsų pinigus. Tad jau dabar rinkitės našiausią sprendimą nuotekų tvarkymui.

Užs. Nr. 490838

valymorenginiai.lt nuotr.