Ar Jums gali būti reikalinga cirkumcizija?

Autorių nuotr.
Apie ligas bei įvairias sveikatos gerinimo programas nėra lengva kalbėti bei pasakoti. Ypač tai tampa nesmagu, kai tokia situacija liečia asmenines patirtis. Tenka pastebėti, kad ypatingai vyrai nėra linkę dalintis savo pojūčiais. Jiems tenka pateikti informaciją koncentruotai ir išsamiai. Tad reikia visuomet domėtis rinkos naujovėmis ir ypač medicinines žinias reikalinga laiks nuo laiko atnaujinti, kadangi ši sritis labai sparčiai vystosi ir kasdien tobulėja. Įgūdžius gilina ne tik medicinos darbuotojai, specialistai bei profesoriai, bet ir visi klinikų darbuotojai, kad galėtų tinkamai naudotis naujausiomis technologijomis bei šiuolaikiniais išradimais.

Kam reikalinga cirkumcizija?

Šįkart norisi vyrams išsamiau papasakoti prie cirkumciziją. Nors žinios apie tai yra aktualios ir dailiosios lyties atstovėms, ypatingai toms, kurios gyvena kartu su partneriais ir ieško būdų jiems gyventi geresnį bei kokybiškesnį gyvenimą. Tad jeigu tik nugirdote, kad vyras skundžiasi parafimoze (procesai, kuomet atsmaukta apyvarpė negali būti užsmaukta atgal), dažnais apyvarpės uždegimais arba fimoze (apyvarpės susiaurėjimu), tai cirkumcizija gali būti puikus sprendimo būdas. Ja dažnai pasinaudoja ir vyresnio amžiaus vyrai, ypač sergantys cukriniu diabetu, kuomet apyvarpė susiaurėja taip, jog pro ją nebegali pratekėti šlapimas.

Jeigu šis pavadinimas skamba kaip burtažodis ir neaiškios kilmės žodis, tai žinokite, kad juo yra vadinamas paprasčiausias vyrų apipjaustymas. Jis yra gana plačiai paplitęs ne tik dėl medicininių priežasčių, o dažniau religinių visame pasaulyje. Tik mūsų šalyje jis dažniausiai yra atliekamas norint padėti panaikinti aukščiau išvardintas nemalonias medicinines priežastis. Žinoma, kitas pretekstas cirkumcizijai atlikti dar gali būti ir tiesiog estetinės priežastys, dėl kurių vyras jaučiasi nesmagiai ir nori didesnio komforto. Tai taip pat gali būti viena iš procedūros atlikimo galimybių. Be to dar būna ir tokių atvejų, kai tikrai retai, bet vis dėlto tenka atlikti cirkumciziją dėl susidariusių auglių arba dažnų apyvarpės odos uždegimų, o pastaruosius sukelia įvairios bakterijos ar grybeliai.

Daugiau informacijos apie procedūrą

Nors cirkumcizija yra įvardijama kaip operacija arba procedūra, bet jos baimintis nereikia. Šio proceso metu dirba tik patyrę specialistai. Pacientui yra taikoma nejautra, dėl to ir skausmas nėra jaučiamas. Po atliktos procedūros vos kelias dienas gali būti jaučiamas nemalonus maudimas arba perštėjimas, tačiau diena po dienos ji vis rimsta. Baimintis tikrai nėra ko, nes atlikus šią nesudėtingą chirurginę operaciją gali iš esmės pasikeisti Jūsų gyvenimas. Galėsite visiems laikams pamiršti sunkų apyvarpės atsismaukimą arba išvis negalėjimą tai padaryti, ar stiprų skausmą atliekant šį veiksmą.

Taigi kaip jau supratote, kad cirkumcizija yra puikus išsigelbėjimas vyrams, jaučiantiems tiek fizinį, tiek ir psichologinį diskomfortą ir negalintiems gyventi visaverčio lytinio gyvenimo. Raginame ir Jums susigrąžinti pasitikėjimą savo kūnu atlikus apyvarpės apipjaustymą.