Vyrišką Šiaulių miesto valdžios komandą papildys S. Potelienė

Redakcijos archyvo nuotr.
Politikė Simona Potelienė kandidatuoja į miesto mero pavaduotojo pareigas.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas į laisvą mero pavaduotojo postą teikia savo politinę bendražygę Simoną Potelienę. Tarybos narių prašoma iki sausio 15 dienos išreikšti savo poziciją dėl šios kandidatės. Dėl jos skyrimo į šias pareigas bus sprendžiama vasario pradžioje vyksiančiame Tarybos posėdyje.

Politikė Taryboje dirba antrą kadenciją, abu kartus išrinkta su A. Visocko nepartiniu sąrašu „Dirbame miestui“. S. Potelienė yra Tarybos frakcijos „Dirbame miestui“ seniūnė, Savivaldybės tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkė bei Šiaulių miesto savivaldybės Projektų įgyvendinimo priežiūros tarybos ir Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegijos narė.

Politikė dirba Savivaldybės įmonėje „Šiaulių vandenys“, kur vadovauja Finansų ir planavimo skyriui. Ji taip pat yra ekonomikos mokslų daktarė, Šiaulių universitete baigusi ekonomikos bakalauro ir magistrantūros studijas, vėliau apgynusi socialinių mokslų srities ekonomikos mokslo krypties daktaro disertaciją, skaito paskaitas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentams.

Vicemero pareigos liko laisvos, kai į Seimą buvo išrinktas jas ėjęs Domas Griškevičius. Antrasis vicemeras yra „valstiečių“ partijos narys Egidijus Elijošius.

Gruodžio mėnesį Taryba pakeitė Savivaldybės administracijos struktūrą ir įvedė antrojo Administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybę. Tačiau kada ir kas užims šias pareigas viešai neskelbiama. Meras A. Visockas sakė, kad vasarį bus sprendžiamas tik vicemero skyrimas.

Administracijos direktorius Antanas Bartulis neįvardijo kandidatų į savo pavaduotojo pareigas, tačiau patvirtino, kad vienas iš jų yra buvęs Administracijos vadovas Eduardas Bivainis.

Per beveik šešerius mero A. Visocko vadovavimo miestui metus į visas vadovaujančias pozicijas beveik visada nusėsdavo vien vyrai, išskyrus puse kadencijos dirbusią Administracijos direktoriaus pavaduotoją Giedrį Mendozą Hererą.

Susijusios naujienos