V. Simulik tapo Menų mokyklos direktoriumi

Redakcijos archyvo nuotr.
Šiaulių menų mokyklai vadovauti pradėjo Valerijus Simulik, laimėjęs konkursą į šias pareigas.

Šiaulių menų mokyklai (buvę Moksleivių namai) vadovauti pradėjo buvęs politikas Valerijus Simulik. Jis laimėjo konkursą į šias pareigas, įveikdamas dar vieną kandidatą ir, gavus tinkamas išvadas iš tarnybų, Šiaulių mero potvarkiu buvo paskirtas į Menų mokyklos direktoriaus pareigas.

V. Simulik, prieš pradėdamas politiko karjerą, buvo Gytarių mokyklos direktorius, tačiau dar 2000 metais su Naująja Sąjunga buvo išrinktas į LR Seimą ir iš pedagoginio darbo pasitraukė. Vėliau keitė ne vieną politinę partiją ir į Seimą buvo renkamas iš viso penkias kadencijas, paskutinį kartą su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

2020 metais V. Simulik į Seimą nebeišrinktas. 2021 metų sausį jis laimėjo konkursą į Šiaulių regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus pareigas. Po dviejų darbo metų Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegija nusprendė nebepratęsti darbo sutarties su V. Simulik ir paskelbė naują konkursą. Buvęs politikas konkurse dalyvavo, tačiau jo nelaimėjo.

Menų mokyklos direktorius pareigos liko laisvos, kai iš jų pasitraukė „Sandoros“ progimnazijai vadovaujantis Kęstutis Šaltis. Laikinai Menų mokyklai vadovavo Dailės mokyklos direktorius Petras Slonksnis.