Socialinės apsaugos ir darbo viceministru tapo šiaulietis M. Šiurkus

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Šiaulių miesto tarybos narys Martynas Šiurkus paskirtas socialinės apsaugos ir darbo viceministru.
Šiaulių miesto tarybos narys Martynas Šiurkus socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės komandoje šią savaitę pradėjo eiti viceministro pareigas.

Nuo 2021 metų kovo mėnesio M. Šiurkus ėjo ministro patarėjo pareigas ir buvo atsakingas už Užimtumo tarnybos veiklos organizavimo pokyčius, socialinių paslaugų ir socialinės paramos koordinavimą tarp ministerijos ir savivaldos, socialinio būsto, bendruomenių reikalus.

„Martynas Šiurkus yra sukaupęs ilgametę privataus ir viešojo sektoriaus patirtį, išmano ne tik valstybės teisėkūros procesą, bet ir praktinį teisės aktų pritaikymą, savivaldai rūpimus klausimus. Jo sukaupta patirtis bus labai vertinga prisidedant prie socialinės apsaugos srities klausimų sprendimo“, – sakė Monika Navickienė, socialinės apsaugos ir darbo ministrė.

Skelbiama, kad M. Šiurkus pakeis socialinės paramos ir draudimo sritis kuravusį viceministrą Audrių Bitiną, kuris nuo balandžio 11 dienos socialinės apsaugos ir darbo ministrei patars visuomeniniais pagrindais.

M. Šiurkus į miesto Tarybą yra išrinktas pagal Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.

Naujasis viceministras 2015–2017 metais mero A. Visocko suburtos daugumos buvo deleguotas į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, kuruojančio socialinių paslaugų ir socialinės paramos sritį, pareigas, tačiau subyrėjus valdančiai dagumai iš pareigų buvo atleistas. 2010–2015 metais M. Šiurkus dirbo Šiaulių miesto savivaldybėje vyriausiuoju specialistu, atsakingu už ES struktūrinių fondų projektų administravimą. Išėjęs iš savivaldybės dirbo privačiame versle, Europos Parlamento narės Rasos Juknevičienės komandoje.

Susijusios naujienos