Šiaulių LEZ‘e kyla naujas siuntų terminalas

Vitalio LEBEDŽIO nuotr.
Šiaulių LEZ-e pradedama „DPD Lietuva“ siuntų paskirstymo terminalo statyba. Įkasama simbolinė naujos statybos kapsulė su laišku ir palinkėjimu ateities kartoms.
Bendrovė „DPD Lietuva“ į siuntų paskirstymo centro statybų pradžią Šiaulių LEZ‘e pakvietė partnerius ir miesto atstovus. Surengta naujos statybos simbolinės kapsulės įkasimo ceremonija. Būsimus naujakurius sveikino Šiaulių miesto mero pavaduotoja Simona Potelienė.

Šiaulių LEZ‘e naujas statinys kyla dešinėje Aviacijos gatvės pusėje. Pagrindinės pastato konstrukcijos jau įrengtos, uždengta dalis stogo, klojamas grindinys.

„DPD Lietuva“ vadovas Robertas Vilkaitis pabrėžė, jog naujas terminalas ir plėtra Šiauliuose planuota jau seniai, tačiau šiuos planus dar paspartino auganti e-komercija. Praėjusių metų rudenį su Norvegijos nekilnojamojo turto įmone „Baltic Sea Properties“ sutarta dėl „built-to-suit“ tipo pastatų statybos Telšiuose ir Šiauliuose.

Nauji „DPD Lietuva“ siuntų paskirstymo centrai jau sparčiai kyla. Bendrovė iš karto galvoja ir apie tolimesnę terminalo Šiauliuose plėtrą.

„Mus tikrai labai džiugina, kad į Šiaulius ateina vis naujos investicijos, reiškia, jog miesto indėlis į reikalingos infrastruktūros sukūrimą ir verslo aplinkos gerinimą duoda rezultatus. Išties stebina planai, kaip greitai planuojama užbaigti statybas ir pradėti veiklą, tegul čia vykstantys darbai būna ne tik spartūs, bet ir saugūs“, – sakė Šiaulių mero pavaduotoja Simona Potelienė.

Šiaulių LEZ direktorius Artūras Klangauskas linkėjo, kad naujakurių verslas augtų ir ateityje galėtų išnaudoti milijonines miesto investicijas oro uostui ir naujai geležinkelio atšakai – prekes į Šiaulius vežtų ne tik sunkvežimiais, bet ir lėktuvais ar traukiniais.

Statomas siuntų terminalas turėtų būti baigtas šių metų rudenį, žadama, kad prieš prasidedant Kalėdų sezonui jis jau veiks pilnu pajėgumu.