Šiaulių futbolo ir krepšinio klubuose – pokyčiai

Redakcijos archyvo nuotr.
Praeityje žymus krepšininkas Donatas Slanina atleistas iš krepšinio klubo „Šiauliai“ direktoriaus pareigų paties prašymu.
Paskutinę vasario dieną įvyko pokyčių miesto futbolo ir krepšinio organizacijose. Krepšinio klube pasikeitė direktorius, futbolo akademijoje – sumažėjo dalininkų.

 

D. Slanina atleistas iš klubo direktorių

Viešosios įstaigos krepšinio klubo „Šiauliai“ dalininkai neeiliniame dalininkų susirinkime nutraukė darbo sutartį su klubo direktoriumi Donatu Slanina. Susirinkime Savivaldybės dalį atstovavęs Administracijos direktorius Antanas Bartulis paaiškino, kad jau anksčiau buvo gautas D. Slaninos prašymas nutraukti su juo darbo santykius, tačiau tai buvo galima padaryti tik tada, kai klubas galėjo išmokėti jam priklausiusį visą darbo užmokestį.

D Slanina klubo direktoriumi tapo 2020 metais. Iš naujo vadovo buvo tikimasi klube gerų permainų ir geresnių rezultatų.

Klubo „Šiauliai“ direktoriumi paskirtas verslininkas, klubo rėmėjas Artūras Nacickas, iki šiol buvęs klubo valdybos pirmininku. A. Bartulis pakomentavo, kad verslininkas klubui vadovaus tol, kol bus surastas naujas direktorius.

Iš futbolo akademijos pasitraukė dalininkas

Sumažėjo viešosios įstaigos Šiaulių futbolo akademija dalininkų. Iš dalininkų pasitraukė IĮ „Adiada“, kuri savo teises perleido UAB „Bodesa“.

Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis paaiškino, kad „Adiada“ savo dalies futbolo akademijoje atsisakė savo iniciatyva.

Šios įmonės ir „Gustuko picerijos“ savininkas ir vadovas yra Mantas Zemeckas. Neoficialiai kalbama, kad dėl jo viešų anti ukrainietiškų pasisakymų socialiniuose tinkluose kai kurie verslininkai ėmė grasinti neberemti futbolo akademijos. A. Bartulis sakė negalįs šios informacijos nei patvirtinti, nei paneigti.