Taryba nesureagavo dėl Šiauliuose naikinamo "Sodros" regioninio centro

ELTA nuotr.


Liepos 2 dieną vykusio Šiaulių miesto tarybos posėdžio metu Tarybos narys Edvardas Žakaris pasiūlė miesto politikams sureaguoti į Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ketinimus reformuojant  „Sodrą“ panaikinti Šiaulių skyriaus juridinį statusą, o regioninį centrą perkelti į Panevėžį.
Tarybos posėdžio pradžioje E. Žakaris pasiūlė Tarybos vardu kreiptis į ministeriją, kad miestas prieštarauja sprendimui panaikinti Šiaulių  "Sodros" skyriaus juridinį statusą.

Miesto meras Artūras Visockas pritarė E. Žakario siūlymui ir pakvietė frakcijų vadovus iki posėdžio pabaigos kartu su sekretoriatu parengti bendrą tekstą ir už jį Tarybai balsuoti.
„Naikinamas skyrius ir galbūt tai yra labai prasminga, ir toks kreipimasis mažų mažiausiai padės išsiaiškinti detales, kurios yra nematomos“, – sakė A. Visockas.

Tačiau per kelias valandas trukusį posėdį nė viena partija nepateikė nė vieno teksto varianto, todėl posėdžio pabaigoje meras pareiškė, kad neturi, ką pateikti balsavimui.

"Sodra" mažina administravimo kaštus, todėl lieka tik trys jos padaliniai – Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio. Reikia daugiau informacijos: kokios bus pasekmės, kiek žmonių optimizuos. Norėjosi partijų reakcijos, nes šias žinias gauname sunkiai, jos nėra viešos", – komentavo meras, pridūręs, kad daugiausiai klausimų kyla, kodėl teritorinis centras perkeliamas į Panevėžį.

Meras paaiškino, kad gyventojai ir toliau galės kreiptis į Šiaulių skyrių, nors jis ir nebeturės juridinio statuso.
 

Komentarai

op    Ant, 2020-07-07 / 11:09
Ko cia parintis, SU - nebe Siauliu, o Vilniaus, metereologijos tarnyba - Vilniaus (Siauliuos tik padalinukas) Aplinkos apsauga nuo Vilniaus valdoma, Sodra - i Panevėzi, Titnagas amen, kas dar ?
Algis    Ant, 2020-07-07 / 20:02
Ką jau be kalbėti, kaip RailBaltica pramiegota, kaip oro uostas šiknoje...
Tamsta    Tre, 2020-07-08 / 12:02

In reply to by Algis

RailBaltica buvo svarstoma ne prie šio mero 2014.06.23. Tai metai iki Šio mero atėjimo. Šio klausimu. Nereikia kaltinti dabartinio mero. O oro uostas turi dideles perspektyvas. Vieną kartą gerai sutvarkius infrastruktūra. Tarnaus labai ilgai. O gal ir kiti investuotojai atkreips dėmesį. Tada Vilniui,Kaunui ir Palangai pavydas kils. Rail Baltica mano nuomone tai pinigai y bala. Oro uostas Prekes gali pristatyti po visą pasaulį ir pigiau,ir greičiau...
Hehe    Ant, 2020-07-07 / 22:22
gyventojai ir toliau galės kreiptis į Šiaulių skyrių, nors jis ir nebeturės juridinio statuso.... O į perkūną galima bus kreiptis, kad nutrenktų mužikų vadą???.. tai dabar žmonês norėdami tvarkyti pensijų dokumentus turės važiuoti į kitus miestus?? Nublúdêliai dabar ims demonstruoti, kad laaaabai taupo pinigus 8,5 milijardo ištratinę runkuliams

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.