Šv. Mišias aukojo po lėktuvo sparnu

Arno GLAZAUSKO nuotr.
Kapelionas pulkininkas leitenantas Virginijus Veilentas išklausyti šv. Mišių aukos pakvietė iš Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Antano Gustaičio angaro.
Sekmadienį Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje kapelionas pulkininkas leitenantas Virginijus Veilentas aukojo šv. Mišias. Šv. Mišios tiesiogiai buvo transliuojamos iš seniausio bazės pastato – Antano Gustaičio angaro.

„Galime sakyti, esame Karinių oro pajėgų ir Aviacijos bazės širdy. Esame A. Gustaičio angare, kuris matė mūsų pirmtakų darbus, vargus ir džiaugsmus, čia tarpukariu taip pat buvo lėktuvai, kuriais žmonės skraidė, vykdė užduotis, tarnavo Tėvynei. Kaip ir šiandien čia, po lėktuvo sparnu, matome lėktuvus, kurie atlieka užduotis, lengvina Lietuvos žmonių gyvenimus, gabena krovinius, veža delegacijas į svarbius susitikimus“, – sakė V. Veilentas.

Šv. Mišiose buvo meldžiamasi už prisijungusius prie transliacijos, už KASP 6-osios Prisikėlimo rinktinės karius, kurie netrukus pajudės į misijos rajoną Malyje, už visus karius, kurie tarnauja Panevėžio, Šiaulių įgulų padaliniuose, Karinėse oro pajėgose, už tuos, kurie laiko save kariuomenės šeimos nariais. Ypatinga intencija – už V. Veilento bičiulio, gyvenančio Italijoje, mirusį tėvą.

Muzikinius kūrinius atliko Laurynas Sičiūnas, karys iš Karaliaus Mindaugo husarų bataliono.

Praėjusį sekmadienį šv. Mišių transliacija vyko iš Panevėžio, Karaliaus Mindaugo husarų bataliono muziejaus.

Komentarai

Jadzė     Ant, 2020-03-31 / 11:20
O kodėl ne ant sparno, o gal net pakilusiame lėktuve danguje, tai būtu arčiau dievo ?
Ramus    Tre, 2020-04-01 / 08:57
Kai į orą pakilo pirmieji oreiviai, klebonai juos vadindavo velnio išmislu. O bet gali būti, kad tai ką darė pulkininkas leitenantas Veilentas yra nusižiūrėta iš Rusijos pravoslavų patrijarcho, kuris nuo koronos gelbės Maskvą veždamas aplinkui miestą ikoną? Viskas yra svarbu, korona sienų neturi.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.