Laura pristato dainą "Visa širdim": vaizdo klipe – ir redakcijos grafitis

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Filmavimo akimirkos pro "Šiaulių krašto" redakcijos langus.
Daina "Visa širdim" – apie gyvenimą netaupant, apie kvėpavimą pilnais plaučiais ir, žinoma, meilę. Dainos žodžiai – siek, auk, kurk, geisk, būk, sveik, rask, leisk, rimk ir paprasčiausiai mylėk – tarsi laimingos dienos kasdieninis receptas. Jis tinka ir žmogui, ir miestui", – apie dainą pasakoja Laura Remeikienė.

Jos kūryba skamba radijo stotyse, televizijos laidose, ji dalyvauja televizijos projektuose, moko vaikus mylėti muziką ir gyventi su ja. 

"Daug kuriu, įrašinėju dainas, tačiau vaizdo klipų turiu nedaug. Geriausiai žinomas – "Tuk, tuk širdele". Pajutau, kad metas filmuoti naują, nes jau kurį laiką nešiojausi idėją – įamžinti neatrastus Šiaulius", – sako Laura.

Dainos "Visa širdim" vaizdo klipe kūrybinė grupė norėjo galbūt neatrastus gimtuosius Šiaulius.

"Juk Šiauliai nėra tik Kryžių kalnas, Dviračių muziejus ar "Auksinis berniukas", – pasakoja Laura. – Filmavome gatvės meno plenero "Saulės pagrobimas", meninių akcentų plenero "(NE)ATRASTI ŠIAULIAI" kūrinius, kitas mažiau žinomas Šiaulių vietas. Filmavome menininkų darbus, kurie kuria mūsų miesto tapatybę, jo veidą. Tikiuosi, kad mums su operatoriumi Roku Baškiu pavyko ir žmonėms, pamačiusiems klipą, Šiauliai patiks".
Vaizdo klipo pradžioje įamžintas ir ant "Šiaulių krašto" redakcijos pastato sukurtas menininkų Redos ir Arūno Uogintų grafitis "Nešantys žinią". Savo žinią su nauja daina neša ir Laura.
 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.

Susijusios naujienos