Pilietiška šiaulietė demaskavo girtą vairuotoją

Policijos nuotr.
Girtą vairuotoją demaskavusi šiaulietė Daiva Vaitiekūnienė už pilietišką poelgį pagerbta Angelo sargo statulėle.
Joniškio rajono policijos viršininkas Eugenijus Takuševičius už rūpestį visuomenės saugumu padėkojo šiaulietei Daivai Vaitiekūnienei ir įteikė jai Angelo sargo statulėlę, kuriomis pagerbiami gyventojai už pilietiškumą ir pagalbą žmonėms.

46 metų šiaulietė D. Vaitiekūnienė, spalio 26-osios vakare viešėjusi pas savo mamą Joniškio rajone, netikėtai tapo susirūpinimą keliančio vaizdelio liudininke – Rudiškių kaime iš trobos išlingavę du apgirtę vyrai, ramstydami vienas kitą, priėjo prie stovinčio „Toyota RAV4“, tada vienas jų įsodino kitą į automobilį ir pastarasis iš kiemo pajudėjo.
Supratusi, kad situacija – kelianti grėsmę, moteris savo automobiliu nusekė paskui girtą vairuotoją ir apie keliu važiuojantį girtą vairuotoją informavo Skubiosios pagalbos tarnybą.

„Toyota RAV4“ įvažiavo į Stanelių kaimą ir sustojo viename Žirgyno gatvės kieme. Moteris irgi sustojo ir užkalbino iš automobilio išlipusį vairuotoją. Nuo jo trenkė stiprus alkoholio kvapas. Vyras, iš moters išgirdęs, kad tuoj turi atvykti policija patikrinti jo blaivumą, pradėjo jai siūlyti pinigų ir prašyti, kad jį paleistų,

Atvykę Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai vyrą patikrino alkoholio matuokliu, kuris parodė 2,10 promilės. 62 metų vairuotojas paaiškino, kad parvažiavo iš Rudiškių kaimo, kur su draugu gėrė alų.
Kadangi vairuotojo girtumas siekė per 1,5 promilės, jo atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 

Komentarai

Ar    Pen, 2019-11-01 / 20:24
Ar ponia kalbedama su pagalbos centru naudojo laisvu ranku iranga? Manau, darant pazeidima, uzkardyti kita pazeidima yra neteisinga. Siaip, pastangos sveikintinos, bet...?
tikras joniškietis    Šeš, 2019-11-02 / 13:47
Jei jau parvažiavo, tai nebereikėjo nei skųsti, nei bausti: skundas turi prasmę kuomet toks asmuo vairuoja.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.