Nustatytos išmokos už šiais metais deklaruotus žemės ūkio naudmenų plotus

Re­dak­ci­jos ar­chy­vo nuo­tr.
Nustatyti išmokų už šiais metais deklaruotus ir paramos tiesioginėmis išmokomis teikimo reikalavimus atitinkančius žemės ūkio naudmenų plotus dydžiai.

Pagrindinė išmoka siektų 64 eurus už ha, išmoka jaunajam ūkininkui, kuri mokama už pirmuosius 90 ha – 54,22 eurų už ha, praneša Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA).

Tiesioginės išmokos mokamos 2 etapais: nuo spalio 16 d. iki lapkričio 30 d. pareiškėjams mokamos avansinės išmokų dalys, o antrojo etapo metu, nuo gruodžio 1 d. iki kitų metų birželio 30 d., mokama likusi dalis. Pareiškėjams, kuriems avansai nebuvo išmokėti, antrojo etapo metu mokama visa priskaičiuota išmokų suma.

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) į ūkininkų sąskaitas jau pervedė 298 mln. eurų avansinių išmokų.

Pagal vieną ar kelias paramos schemas išmokų sulaukė per 122 tūkst. pareiškėjų, kurių paraiškose nebuvo nustatyta neatitikimų ar jie buvo išspręsti.

Komentarai

kike    Pen, 2019-11-29 / 15:42
Ūkininkai ir kiti dirbantys žemę gauna šimtus milijonų išmokų pavidalu, plius diz kuro lengvata. Ir neturi gėdos draskyti akis. mes tipo, vargšai.
Kikei    Šeš, 2019-11-30 / 17:56
Gali eit ir tamsta žemės dirbt, galėsi irgi gauti milijonus ir būti turtingu, nereiks burbuliuot iš kitąpus ekrano.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.