G. Landsbergio nenustebino R.J. Dagio sprendimas kurti naują judėjimą

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.
Seimo narys Rimantas Jonas Dagys.
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigia, kad buvusio bendrapartiečio Rimanto Jono Dagio sprendimas suspenduoti narystę partijoje bei kurti naują politinį judėjimą jo nenustebino.

"Nenustebino. Manau, kad tokios kalbos ganėtinai seniai klaidžiojo, ką jis planuoja daryti", – antradienį Seime sakė konservatorių lyderis.
R. J. Dagys, teigia G. Landsbergis, gali tapti ir kitos politinės partijos dalimi.
"Mes matėme, kad jį labai intensyviai kviečia (Vytauto. - ELTA) Radžvilo judėjimas, tai nenustebsiu, jeigu jis ir prie kokio kito judėjimo ar partijos jungsis", – pridūrė G. Landsbergis
TS-LKD Priežiūros komitetas birželio pabaigoje sustabdė R.J. Dagio narystę partijoje vieniems metams ir uždraudė kandidatuoti artimiausiuose Seimo rinkimuose, šiam prabilus apie TS-LKD vadovybės atstovų spaudimą dėl jo elgesio priimant Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisas Seime bei aštriai kritikavus partiją esą atstovaujant liberalioms idėjoms. Pats R.J.Dagys atskleidė planuojąs kurti naują, jo teigimu, tikromis krikščioniškomis vertybėmis paremtą, politinį judėjimą.

Komentarai

Manau    Ant, 2019-07-16 / 12:25
Tikrai Dagys saukstas deguto konservatoriu medaus statineje. Ji galima vertinti tik kai AMB aneksavo socdemus jis neprisidejo prie komunistu.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.