„airBaltic“ planuoja skrydžius iš Vilniaus į Londoną, Dubliną ir Dubrovniką

Redakcijos archyvo nuotr.
Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ birželio 15 d. ketina pradėti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną, birželio 16 d. – į Dubliną, liepos 6 d. – į Dubrovniką.

„Visi trys nauji maršrutai turi didelę paklausą tarp Lietuvos keleivių. Kol neprasidėjo pandemijos krizė, mes teikėme geriausią susisiekimą su visomis trimis Baltijos šalių sostinėmis. Dabar siekiame sustiprinti savo pozicijas užtikrindami saugias ir patogias keliones visiems savo keleiviams“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„airBaltic“ glaudžiai bendradarbiauja su valdžios institucijomis, kad stebėtų situaciją, o atsiradus poreikiui, lanksčiai koreguoja skrydžių tvarkaraštį. Keleiviams primygtinai siūloma prieš keliaujant pasitikrinti kelionių reglamentus ir oro uostų apribojimus oficialiose interneto svetainėse arba vietinėse ambasadose.

Šiuo metu „airBaltic“ kasdien vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Rygą, Taliną ir Oslą. Nuo birželio 8 d. „airBaltic“ taip pat atnaujins skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, birželio 9 d. – į Paryžių, o nuo birželio 11 d. – ir į Berlyną. Be to, „airBaltic“ siūlo įvairius tiesioginius skrydžius iš Rygos ir Talino.

 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.