Varžėsi rankų lenkikai

Rankų lenkimo sporto klubo nuotr.
Sportininkai varžėsi dėl stipriausiojo vardo.

Radviliškio rajono Karčemų kaime spalio 7 dieną vyko jau tradicinis penktasis atviras rankų lenkimo turnyras „Mero taurė 2023“. Jame dalyvavo 66 sportininkai iš Radviliškio, Kauno, Vilniaus, Kuršėnų, Ariogalos, Mažeikių, Vilkaviškio, Šakių, Panevėžio ir Latvijos.

Kovos vyko naujokų, profesionalų ir meistrų (veteranų) kategorijose.

Pasibaigus atskirų kategorijų kovoms, visi sportininkai, užėmę prizines vietas, galėjo kovoti dėl absoliutaus nugalėtojo vardo.

Šiemet stipriausia moteris, tapusi turnyro čempione, – Karčemų gyventoja Ingrida Blinstrubienė. Antrąją vietą iškovojo Janina Petkienė iš Kuršėnų, o trečioji vieta atiteko radviliškietei Ingridai Vaičiulytei.

Tarp vyrų Aurimas Subačius iš Šakių užėmė trečiąją vietą, antrosios vietos taurę į namus išsivežė kuršėniškis Edikas Petkus. Varžybų čempionu tapo 2023 metų pasaulio rankų lenkimo čempionato sidabro medalio laimėtojas (jaunimo grupėje) Žygimantas Berzinis iš Mažeikių.