Joniškiečiai imtynininkai – tarp geriausiųjų

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai Panevėžyje surengtose Lietuvos jaunių U17 ir vaikų U13 graikų–romėnų imtynių žaidynėse iškovojo 11 medalių.
Balandžio 6 dieną Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Panevėžyje surengtose Lietuvos jaunių U17 ir vaikų U13 graikų–romėnų imtynių žaidynėse, kuriose vėl pateko tarp geriausiųjų.

Žaidynėse varžėsi beveik du šimtai imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestų, Marijampolės, Visagino, Kazlų Rūdos savivadybių, Joniškio, Anykščių, Kelmės, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus, Akmenės rajonų.

Joniškiečio trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai ypač gerai ėmėsi vaikų U13 varžybose. Lietuvos žaidynių nugalėtojais tapo Benas Musejukas (sv.kat. iki 29 kg) ir Vytautas Būzas (sv.kat. virš 73 kg). B. Musejukui šį kartą neatsirado lygiaverčio varžovo. Visas imtis gabus joniškietis laimėjo tik joms prasidėjus. V. Būzas įrodė, kad sunkaus svorio imtynininkai moka ne tik stumdytis, bet ir atliko efektingus suktukus, kurie jam atnešė gražią pergalę finale, kovojant prieš Anykščių imtynininką. Antras vietas iškovojo gerai imtyniavę Erikas Norkus (sv.kat. Iki 32 kg), Tauras Petronis (sv.kat. Iki 54 kg) ir Armandas Numsėdis (sv.kat. Iki 73 kg). Bronzos medalius laimėjo Atas Baltokas (sv.kat. Iki 47 kg) ir Emilis Vitkauskas (sv.kat. Iki 54 kg).

Tarp jaunių U17 varžęsi joniškiečiai iškovojo keturis medalius. Antrą vietą pelnė Vilius Čereška (sv.kat. Iki 92 kg), nugalėjęs tris varžovus, bet imtyje dėl pirmos vietos susižeidęs, tad pergalė atiteko vilniečiui. Trečias vietas užėmė Domas Abromavičius (sv.kat. Iki 65 kg), Ignas Žabarauskas (sv.kat. Iki 80 kg) ir Edgaras Norvaišas (sv.kat. Iki 110 kg).