Žuvo 17-metė mergina

Policijos nuotr.
Tragiška nelaimė kelyje – žuvo 17-metė mergina.
Rugsėjo 28 dieną, kelios minutės po vidurdienio, avarija Radviliškio rajone nusinešė septyniolikmetės merginos gyvybę, jos draugė sužalota. Nepilnametė dėl patirtų traumų gydoma Šiaulių Moters ir vaiko klinikoje. Prie automobilio vairo buvo 24 vaikinas – nei jam, nei kartu važiavusiam jo draugui medikų pagalbos neprireikė.

Tragiška nelaimė įvyko kelyje Šeduva-Krekenava, ties Viešvilės kaimu. Pirminiais duomenimis, automobilio „Audi A6“ vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, dėl to posūkyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Automobiliui verčiantis 17-metė keleivė iškrito iš mašinos ir buvo jos prispausta.

Į nelaimės vietą atskubėję ugniagesiai gelbėjimo įranga pakėlė automobilį, po kuriuo be gyvybės ženklų gulėjo nukentėjusioji. Medikai merginai konstatavo mirtį.

Šešiolikmetė žuvusiosios draugė greitosios pagalbos automobiliu išgabenta į Šiaulius. Mergina patyrė viso kūno sumušimus, galvos smegenų traumą.

Policija dėl šio tragiškai pasibaigusio eismo įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Anot automobilį vairavusio vaikino, tądien jis su draugu apsilankęs pas Sidabravo kaime, Radviliškio rajone, gyvenančias pažįstamas. Visi išvažiavo pasivažinėti. Vairuotojas teigia, kad automobilio gale sėdėjusi septyniolikmetė, net ir paprašyta, neprisisegė saugos diržo.

Vairuotojas prisipažino, vienu momentu kirtęs eismo juostą ir išvažiavęs į priešpriešinę. Bandydamas išvengti susidūrimo su priešprieša atvažiuojančiu mikroautobusu, vaikinas pasukęs vairą, tada ir nuskriejo nuo kelio bei vertėsi.