Vieniša senjorė tapo plėšikų auka

Prokuratūros nuotr.
Baudžiamasis kodeksas už įvykdytą nusikaltimą numato laisvės atėmimo bausmę iki septynerių metų.

Šiaulių apylinkės teismo Kelmės rūmų teisėjai netrukus turėtų atversti plėšimo bylą. Prieš teismą stos 32 metų A. S. ir 26 metų D. Č. Praeityje anksčiau teisti vyrai iš garbaus amžiaus moters smurtu pagrobė daugiau nei 1 700 eurų.

Tyrimo duomenimis, praėjusių metų liepą 32 metų Kelmės rajono gyventojas ir 26 metų šiaulietis, žinodami, jog atokioje sodyboje Kelmės rajone gyvenanti senolė gali turėti grynųjų pinigų, suplanavo jų pagrobimą.

Turimais duomenimis, iš pradžių kaltinamieji kelias valandas stebėjo nukentėjusiosios sodybą, o vėliau, užsimaskavę kepurėmis ir akiniais nuo saulės, pateko į moters namus. 82 metų moteriai buvo pagrasinta virtuviniu peiliu, iš jos pagrobti 1 725 eurai.

Pasišalindami iš sodybos, lauke plėšikai išmetė senolės mobilųjį telefoną, tad pagalbos ji kreipėsi į už beveik kilometro esančią parduotuvę.

Teisėsaugos pareigūnams pavyko sėkmingai nustatyti ir rasti sunkų nusikaltimą įvykdžiusius asmenis. Šiuo metu vienam iš jų paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, kitas atlieka laisvės atėmimo bausmę už anksčiau padarytus nusikaltimus.

A. S. ir D. Č. už įvykdytą nusikaltimą gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.