Vienas vairuotojas – pas medikus, kitas stos prieš teismą

Policijos nuotr.
Paspirtuko vairuotojui po incidento pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Dviejų vyrų – automobilio vairuotojo ir paspirtukininko – konfliktas Naujojoje Akmenėje baigėsi vairuotojo sužalojimu ir baudžiamuoju persekiojimu paspirtukininkui dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Šio incidento priežastimi galima laikyti tolerancijos saugiklių stoką.

Balandžio 13-ąją, apie 11 valandą, policijos pareigūnai buvo iškviesti į L. Petravičiaus aikštę, kurioje rado ant šaligatvio sėdintį sužalotą 73 metų vyrą. Jis paaiškino buvęs sumuštas paspirtuką vairavusio vaikino, kuriam jis pareiškęs pastabą dėl važiavimo pėsčiųjų perėja.

Įvykį mačiusių liudytojų parodymais, atkurti situaciją sekėsi sunkiai, tačiau incidentą užfiksavo netoliese esančios kameros.

Vaizdo medžiagoje matyti, kad paspirtuku važiavęs žmogus automobilio vairuotojui problemų nesukėlė, jį praleido ir tik tada kirto gatvę. Tačiau principingai eismo taisyklių pažeidimų netoleruojantis vairuotojas nutarė paauklėti paspirtukininką ir jam priminti, kad Kelių eismo taisyklės draudžia ir dviračio, ir paspirtuko vairuotojui kirsti važiuojamąją dalį važiuojant pėsčiųjų perėja.

Pamoka baigėsi tarpusavio apsistumdymu, kurio pasekmė – ant važiuojamosios dalies aukštielninkas nugriuvęs ir galvą į asfaltą susižalojęs vairuotojas. Nukentėjusiajam buvo nustatyta kaukolės trauma ir jis paguldytas į Respublikinę Šiaulių ligoninę.

Paspirtuko vairuotojui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarko pažeidimo.