Valstybės dieną – apdovanojimai ir sveikinimai policijos darbuotojams

Policijos nuotr.
Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir „Tautiškos giesmės“ dienos proga pagerbti policijos pareigūnai.

Penktadienį Joniškyje susirinkę Šiaulių ir Telšių apskričių policijos darbuotojai minėjo Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir „Tautiškos giesmės“ dieną.

Šventės proga apdovanojimai įteikti daugiau nei trisdešimčiai policijos darbuotojų.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir pažymint Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir „Tautiškos giesmės“ dieną pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanotas Šiaulių apskrities kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Radavičius ir Akmenės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Lorenas Balčiūnas.

Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ skirtas Šiaulių apskrities policijos Konvojaus būrio vyriausiajam postiniui Nikolajui Kvitko, Šiaulių miesto ir rajono policijos tyrėjui Arūnui Renusui, Mažeikių rajono policijos vyriausiajam tyrėjui Mindaugui Štombergui ir Kelmės rajono policijos vyresniajai tyrėjai Ornandai Viržintaitei-Metrikienei.

Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklo „Už nuopelnus“ nusipelnė Radviliškio rajono policijos tyrėjas Raimundas Januška, Kinologų poskyrio specialistas Žydrius Marcinkus ir Šiaulių miesto ir rajono policijos tyrėjas Arūnas Margevičius.

Pirmojo, antrojo ir trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklai „Už nepriekaištingą tarnybą“ įteikti septyniems darbuotojams, dar keturiems pareikštos padėkos.