Vagys įniko į automobilius

Redakcijos archyvo nuotr.
Automobilių vagys nesnaudžia.
Naktį į vasario 5-ąją Pakruojyje, Lauko gatvėje, iš sodybos kiemo pagrobtas 77 metų vyrui priklausantis mėlynos spalvos automobilis „Seat Toledo“, pagamintas 2003 metais. Netrukus paaiškėjo, kieno tai darbas.

Savo automobilio pensininkas neberado praėjus kelioms valandoms po vidurnakčio. Vyras apie vagystę pranešė policijai, nurodė patyręs 1 300 eurų žalą.

Į sodybą atvykę policijos pareigūnai apklausė nukentėjusįjį. Ir įtarę, į kurią pusę vagis galėjo nuvažiuoti, išvyko ieškoti.

Pavogta mašina pastebėta stovinti Pakruojo rajone, pakibusi ant pakelės kauburio. Įtariamojo automobilyje nebuvo. Netrukus 51 metų vyras surastas viename iš netoliese esančių namų, kur gyvena jo pažįstami. Įtariamajam nustatytas vidutinis girtumas. Vagyste įtariamas vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Paaiškėjo, kad ilgapirštis – pavogto automobilio savininko pagalbininkas, talkinantis ūkio darbuose. Panašu, kad vyras savavališkai pasiėmė mašinos raktelius ir sugalvojo pasivažinėti bei aplankyti pažįstamus. Kuo ši kelionė galėjo baigtis – klausimas neatsakytas, nes vyras vairavo ne tik neblaivus, bet ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo.

Mašinos šiomis dienomis pasigesta ne tik Pakruojyje. 2015 metais pagaminto automobilio „Mercedes Benz Cla180“ vasario 4 dieną neberasta ir Kelmėje, mašina pavogta iš Naujosios gatvės.

Žala savininkui – 20 000 eurų.