
Naujausios
Užsidegęs pjuvenų kalnas laiku užgesintas
Kuršėnų pakraštyje, buvusio Daugėlių statybinių medžiagų kombinato teritorijoje esančiame viename iš pastatų, vakar dar buvo rūpinamasi, kad neišplistų čia kilęs gaisras.
Ekskavatoriuku buvo perverčiamos pjuvenos. Iš po jų tai vienur, tai kitur sklido dūmai.
Pirmadienio rytą buvo pastebėti iš didelės pjuvenų krūvos sklindantys dūmai. Paviršiuje jau plaikstėsi nedidelė liepsna. Skubiai buvo pradėta gesinti ugnį.
Pasak ugniagesių, svarbiausia, kad gaisras buvo laiku pastebėtas. Ugnis plito į stirtos gylį. Manoma, kad jei visa tai būtų vykę savaitgalį, problemų būtų kilę daugiau.
„Svarbu, kad ugnis niekur daugiau neišsiplėtė. Laiku sutvarkyta“, – sako į gaisravietę užsukęs Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras.
Netoli pastato sukrauta medienos. Dar aiškinamasi, kokiai įmonei priklauso užsidegusios pjuvenos.
Įtariama, kad gaisrą sukėlė žmogus. Pjuvenų krūvoje yra prikasinėta lapių urvų. Prie jų pastebėta žmogaus pėdsakų.
„Šiaulių krašto“ inf.
Algimanto BRIKO nuotr.
Iš po pjuvenų krūvos, perverčiamos ekskavatoriuku, tebesklido dūmai.