Tėvažudyste įtariamas sūnus suimtas

Policijos nuotr.
Policijos surinkti duomenys rodo, kad tėvą nužudė jo sūnus. 32 metų vyras nieko neprisimena dėl girtumo, o galbūt ir kvaišalų.
Gruodžio 31-osios rytą Šiauliuose esančiuose namuose rastas negyvas 59 metų vyras su akivaizdžiomis smurto žymėmis. Aiškėja, kad mirtimi pasibaigęs konfliktas kilo per nužudytojo mirusios žmonos šermenis.

Nelaimėlį apie 10 valandą ryto Dainavos take esančiuose namuose surado ir policijos pareigūnus iškvietė ryte atsibudęs sūnus.

Policijos tyrėjai įvykio vietoje rado išgertuvių likučius, o lovoje – gulintį 59 metų vyrą. Apie patirtą smurtą bylojo mėlynės ant jo veido ir kūno. Dėl nužudymo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Per pastarąsias kelias dienas mirtis šiame name jau antra. Gruodžio 30-ąją buvo palaidota neįgali namo šeimininko žmona. Pagerbti mirusiosios atminties keli artimieji susirinko į namuose vykusius šermenų pietus. Pietūs virto išgertuvėmis.

Išsiskirsčius artimiesiems, namuose liko mirusiosios vyras ir iš užsienio laidotuvėms grįžęs 32 metų sūnus. Nuo svaigalų pastarajam „trūko plionkė“ ir jis nuėjo miegoti. O kai ryte atsikėlė, rado savo tėvą nebegyvą.

Namuose pašalinių žmonių nebuvo. Taigi kriminalistams kilo pagrįstas įtarimas, kad smurtautojas – policiją iškvietęs sūnus. Tačiau jis neprisiminė, kaip baigėsi vakarykštė diena. Įtariama, kad sūnus piktnaudžiavo ne tik alkoholiu, bet ir narkotinėmis medžiagomis.

Atvykus pareigūnams, gruodžio 31-osios vidurdienį, vyro girtumas siekė 0,65 promilės. Dėl apsvaigimo kvaišalais tyrėjai laukia specialistų išvadų.

Sūnui dėl tėvo nužudymo pateiktas įtarimas. Teismas dviem mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.

32 metų šiaulietis yra puikiai žinomas ne tik Lietuvos, bet ir Didžiosios Britanijos teisėsaugai, nes daug kartų teistas už vagystes, plėšimus, viešosios tvarkos pažeidimus.