Teismas remia pažangiausias jaunųjų teisininkų iniciatyvas

ŠAT nuotr.
Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Gražvydas Poškus teigė, kad teismas aktyviai palaiko jaunuosius teisininkus ir jų iniciatyvas.

Šiaulių apygardos teismas tapo vienu iš pagrindinių Europos studentų teisininkų asociacijos surengtos diskusijos „Alkoholio, psichotropinių ir narkotinių medžiagų reglamentavimas – per daug ar per mažai?“ rėmėju. Šį neseniai Vilniuje vykusį renginį organizavo Lietuvos nacionalinės grupės ELSA Lietuva Vilniaus filialas.

„Mes visada atviri bendradarbiauti su jaunaisiais teisininkais, stengiamės remti ir skatinti jų siekį gilinti savo žinias, būti aktyviems visuomeniniame gyvenime, – sakė Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Gražvydas Poškus. – Organizatorių pasirinkta tema labai jautri, įdomi, aktuali, skirtingų nuomonių, problemos sprendimų įvairovė – neįkainojama patirtis, tad jaunųjų teisininkų vykdomos iniciatyvos yra sveikintinos ne tik žodžiais.“

Renginio rėmėjais kartu su Šiaulių apygardos teismu tapo Lietuvos apeliacinis teismas, Lietuvos meno pažinimo centras „Tartle“.

ELSA veikia 44 Europos valstybėse, turi patarėjo statusą tokiose tarptautinėse organizacijose, kaip Europos Taryba, Jungtinės Tautos, UNESCO. Veiklos sritys – seminarų, konferencijų organizavimas, studentų stažuotojų mainų programa, kita.