Surūdijęs gelžgalys pakvipo rimtais nemalonumais

Policijos nuotr.
Surūdijęs, labiau į metalo laužą panašus ginklas jo radėjui ir perėmėjui gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę.
Policija aiškinasi, ar teisėtai balandžio 21 dienos popietę Joniškio rajono Ramoškių kaimo laukuose, rastas į ginklą panašus daiktus buvo atiduotas kitam asmeniui.

Jei paaiškėtų, kad akivaizdžiai ilgą laiką laukuose išgulėjęs ir korozijos paveiktas ginklas yra veikiantis, tai yra juo gali būti šaudoma, grės baudžiamoji atsakomybė dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu. Už tokį nusikaltimą gresia ir nelaisvės atėmimo bausmė.

Jei po ekspertizės būtų nustatyta, kad ginklas tinkamas tik metalo laužui, ikiteisminis tyrimas joniškiečių – tiek ginklo radėjo, tiek jo perėmėjo – atžvilgiu bus panaikintas.

Ginklą 34 metų Joniškio rajono gyventojas rado laukuose dirbdamas. Apie radinį jis pasiskelbė feisbuko skelbraštyje.

Skelbimą perskaitė ne tik visi susidomėjusieji, bet ir policijos pareigūnai. Pastarieji netrukus susisiekė su radėju. Tačiau paaiškėjo, kad daikto, primenančio ginklą vyras nebeturi – tą pačią dieną atidavė kitam Joniškio rajono gyventojui.

Naujasis ginklo savininkas nesunkiai surastas, ginklas iš jo paimtas ir perduotas ekspertams. Dabar laukiama jų vertinimo.

Komentarai

miestietis    Pir, 2020-04-27 / 12:16
Suprantama, kad daiktą panašų į ginklą reikia parodyti policijai, bet žmogų užtampyti dėl rūdžių krūvelės, tai pareigūnai jau arti jūreivio denyje per štormą. Pas mus ką moka policija, tai rodyti savo galią prieš nemokantį apsiginti, bet imant visą teisėsaugos sistemą, tai graudu darosi- žmogžudžiai beveik trumpalaikės nelaisvės sanatorijose, o doram žmogeliui tai jau nepamažina.
chi chi    Pir, 2020-04-27 / 19:21
kažin ar ekspertizė pripažins šaunamuoju ginklu, labai jau sutrunyjęs. Tik nesuprantu tokių bukų žmonių. jaunas vyras randa laukuose pistoletą (jis tikrai suprato, kad tai pistoletas). jis nepraneša 112, o dalinasi FB?! O paskui, kada jam prispaudžia uodegą, tada jis inkščia-vai vai, policininkai šiokie anokie mane nekalta, nieko nesuprantatį kaimo žmogiuką pasodinti nori... už nieką, aš gi nieko nesuprantu. Viską tu supranti! O kas čia kaltina policininkus, kad be reikalo puola vargšiuką, tai čia irgi iš tos pačios operos. Kiekvienas privalo dirbti savo darbą tinkamai, o šiuo atveju jie jį atlieka tinkamai.
Zoja    Ant, 2020-04-28 / 08:57
Siauba, kas ant Lituvas yra, a pri musa rusu taip buva, tada buva tvarka i nigaleja toki skelbima i laikrasti ideti, tada buva tvarka !!!
ginkls    Ket, 2020-04-30 / 12:50
Kaži, ar ten kulipkų yra? Baisi puška. Su tokia galima ir patį Putiną nugalėti.
jurbarke     Tre, 2020-05-13 / 13:50
prispardo iszagina mergina-laisvas berniuk,randi gelzgali laukuos-i kaleima

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.