Šiaulių apylinkės teisme dirba trys nauji teisėjai

ŠAT nuotr.
Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmuose darbą pradėjo net trys nauji teisėjai: Donatas Dauginis, Simona Čėsnienė, Laura Miniotienė. Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė (antra iš kairės) naujuosius kolegas teisėjus pasveikino Lietuvos respublikos Prezidentūroje.
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretus dėl trijų Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėjų Donato Dauginio, Simonos Čėsnienės, Lauros Miniotienės skyrimo ir priėmė jų priesaikas. Rugpjūčio 4 dieną naujieji teisėjai pradėjo darbą Šiaulių rūmuose.

„Davus priesaiką apėmė neapsakomas jausmas, kad prasideda ne tik naujas ir džiuginantis etapas mano pasirinktame teisingumo vykdymo kelyje, bet ir kokia atsakomybė yra Lietuvos Respublikos vardu priimti ir skelbti sprendimus, tiesiogiai darančius įtaką žmonių likimams,“ – sako Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėja L. Miniotienė.

S. Čėsnienė ir L. Miniotienė daug metų dirba Šiaulių apylinkės teisme, todėl rytoj jos grįš dirbti į tą patį kolektyvą tik kitose pareigose.

D. Dauginis nuo 2016 metų iki 2021-ųjų dirbo teisėjo padėjėju Šiaulių apygardos teisme. 2021 metais pradėjo darbą Šiaulių miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje vyresniuoju patarėju.

Šiaulių apylinkės teisme yra 47 teisėjų etatai, kurių du yra laisvi – po vieną teisėją trūksta Pakruojo rūmuose ir Radviliškio rūmuose.