Šiauliai erotinio masažo specialistėms pasirodė nesvetingi

Redakcijos archyvo nuotr.
Atvykėlės iš Sakartvelo Šiauliuose tapo plėšikų aukomis.
Šių metų vasarą iš Sakartvelo į Lietuvą atkeliavusios dvi erotinio masažo teikėjos Šiauliuose tapo plėšikų aukomis.

Apie plėšimą pranešė klientas

Į Šiaulius moterys atvyko liepos mėnesį. A. Mickevičiaus gatvėje abi išsinuomojo butą ir pasiruošė priimti klientus. Prieš atvykdamos viename interneto portale įdėjo skelbimą „švelni laukia svečių“ ir nurodytu telefonu sulaukė nemažai žinučių. Moterys klientams pranešė savo gyvenamosios vietos adresą.

Kai liepos 13-osios vakarą suskambo durų skambutis, manydama, kad tai eilinis klientas, viena iš moterų atvėrė duris ir apstulbo, išvydusi tris kaukėtus vyrus, kurie įsiveržė į butą ir, šaukdami „Money, Money!“, įleidusiąją užsipuolė smūgiais, o kambaryje gulėjusiai jos draugei ranka užčiaupė burną, kad ji negalėtų šaukti.

Apdaužyta 39 metų moteris suprato, kad iš jos reikalaujama pinigų, tad lydima įsibrovėlių nuėjo į kambarį ir iš spintos padavė turėtus 700 eurų. Vienas vaikinų pačiupo pinigus bei moters rankoje turėtą telefoną „Xiomi Redmi 8“ ir įsikišo į kišenę. Išsigandusi jos draugė plėšikams rusų kalba aiškino turinti 100 eurų, kuriuos taip pat galinti atiduoti, tačiau vyrukai rusiškai nesuprato, tad siūlomų eurų ir nepaėmė.

Su įsigytu laimikiu įsibrovėliai spruko lauk ir tarpdury kaktomuša susidūrė su eiliniu erotinio masažo ištroškusiu klientu. Vyras bute buvusios moters dar pamėgino pasiteirauti, ar viskas gerai, tačiau ši prieš jo nosį tik užtrenkė duris. Supratęs, kad čia tikrai kažkas negerai, vyras puolė vytis išbėgusiuosius, tačiau nesėkmingai. Tad, išsitraukęs mobilųjį telefoną, jis atliko pilietinę pareigą ir apie nusikaltimą pranešė Bendrajam pagalbos centrui.

Iš trejeto kol kas aiškus vienas

Plėšimo tyrimas atsidūrė Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnų ir Šiaulių apylinkės prokuratūros prokuroro rankose.

Po mėnesio vienas įtariamųjų atsidūrė areštinėje. Pareigūnams labai padėjo nusikaltimo mikrorajone esančios vaizdo stebėjimo kameros.

Tris kartus už nusikaltimus jau teistas 24 metų šiaulietis buvo suimtas mėnesiui, vėliau ši kardomoji priemonė pakeista kita – intensyvia priežiūra. Tad vyras teismo laukė nešiodamas apykoję. Gruodžio 12 dieną šiaulietis stojo prieš teismą, po poros savaičių jis turėtų išgirsti nuosprendį.

Kadangi kiti du įtariamieji kol kas dar nenustatyti, nes sulaikytasis teigia, kad jų nepažįsta, tyrimas tęsiamas.