Sėkminga žmogaus paieška

Policijos nuotr.
Susivienijusioms pajėgoms ieškomą vyrą pavyko rasti.

Policiją pasiekė pagalbos prašymas – sunerimę artimieji kreipėsi dėl dingusio 53 metų vyriškio, kuris vidurdienį nurodė išeinantis į darbą, o vėliau artimiesiems su juo nebepavyko susisiekti. Pareigūnai nedelsdami pradėjo vyriškio paiešką ir iki sutemstant žvalgė apylinkes, tačiau tądien pastangos realių rezultatų nedavė. Teko laukti ryto.

Kitą dieną, vos prašvitus, paieška buvo atnaujinta, joje dalyvavo apie 30 policijos pareigūnų, tarp kurių ir kinologai su tarnybiniais šunimis. Tačiau netrukus paieškos grupė gerokai išsiplėtė – policijos pareigūnams į pagalbą atskubėjo visas būrys pagalbininkų. Telšių miesto ir rajono apylinkes bei miškus žvalgė savanorių grupės „K9 paieška“ nariai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai su termovizoriumi, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriaus savanoriai, jaunieji policijos rėmėjai ir savanoriai piliečiai su keturračiais.

Tiek paieškos dalyvius, tiek patį dingusįjį sėkmė aplankė jau po kelių valandų. Vyriškis buvo surastas miške. Jis buvo sušalęs, sunkios būklės, nesiorientavo aplinkoje. Policijos pareigūnai, suteikę pirmąją pagalbą, patys vyriškį išvežė į ligoninę. Šiuo metu jo gyvybei pavojus negresia.

Tik abejingais nelikusių ir prie vyriškio paieškos prisidėjusių savanorių bei pareigūnų pastangų dėka šįkart viskas baigėsi laimingai.