Radviliškyje pavogtą automobilį pareigūnai surado Kaune

Policijos nuotr.
Iš kiemo Radviliškyje mįslingai pradingęs automobilis, paaiškėjo, automobilvežiu išgabentas į Kauną.
Radviliškyje parduotas automobilis, kurio savininkas nieko apie tai nežinojo ir pardavimo net neplanavo. Paaiškėjo, kad nusikalstamos operacijos autorė – kaimynė.

Lapkričio 15-osios popietę Radviliškyje esančios Stiklo gatvės gyventojas, išėjęs į daugiabučio namo kiemą, pamatė, kad nebėra netoliese, ant kelio tarp namų, stovėjusio jo automobilio „Mazda 626“.

Kartu su namo pirmininku peržiūrėjęs ant daugiabučio įrengtos vaizdo kameros įrašus vyras pamatė, kad prieš porą valandų jam priklausanti transporto priemonė buvo pakrauta ant automobilvežio ir išgabenta.

Tyrimą pradėję pareigūnai nustatė, kad „Mazda“ buvo išvežta Kaune gyvenančiam asmeniui priklausančiu automobilvežiu. Radviliškio policijos prašymu Kauno kolegos nuvyko pas kaunietį ir sužinojo, kad automobilis stovi vienos automobilius superkančios Kauno įmonės teritorijoje.

Įtarimas krito ant dviejų Radviliškio gyventojų. Įtarta, kad automobilio pardavimą inicijavo šalia nukentėjusiojo namo gretimame daugiabutyje gyvenanti 58 metų moteris. Radusi Kauno įmonės skelbimą apie superkamus automobilius, ji paskambino nurodytu telefonu ir pasiūlė pirkti netoli jos namo stovėjusią mašiną, kuri, anot jos, stovėjo savininko nejudinama.

Į galimai nusikalstamą veiką radviliškietė įtraukė ir 63 metų buvusį sugyventinį, kuris su automobilio paimti iš Kauno atvažiavusio automobilvežio vairuotoju sudarė pirkimo-pardavimo sutartį ir gavo 50 eurų. Nei automobilio rakteliai, nei dokumentai pirkėjo nedomino.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Šiaulių apylinkės prokuratūra.