Policininkai šukavo mišką – dingusysis surastas

Policijos nuotr.
Pasiklydęs miškakirtys surastas tik kitą dieną, kai miške jau dirbo ne tik policijos pareigūnų pajėgos, bet ir tarnybinis keturkojis, vietovės stebėtos iš sraigtasparnio.
Akmenės rajono Karpėnų miške paklydusį miškakirtys policijos pareigūnai po dvi dienas vykusių intensyvių paieškų pagaliau surado sveiką ir gyvą. Operacijose dalyvavo dešimtys pareigūnų, buvo pasitelktas tarnybinis šuo ir sraigtasparnis.

Spalio 19-osios rytą gautas pranešimas, kad Akmenės rajone, netoli Šapnagių kaimo esančiame Karpėnų miške, be žinios dingo 42-ejų vyras. Jis į mišką atvyko atlikti miško kirtimo darbų, tačiau atsiskyrė nuo savo kolegų ir pasiklydo. Kolegos pastebėję, jog vyro nėra, grįžo į tą vietą, kurioje paskutinį kartą jį matė, tačiau ten nieko nerado, buvo paliktas tik šalmas.

Dingusiojo paieškai nedelsiant buvo sutelktos gausios Joniškio, Akmenės, Telšių bei Šiaulių policijos pareigūnų pajėgos.

Spalio 19-ąją dingusiojo mobiliojo ryšio telefonas visada buvo įjungtas. Pareigūnai nuolat bendravo su kolega, kuriam dingusysis vis paskambindavo ir kuriam apie 13 valandą nurodė, kad yra palaukėje, tačiau jokių objektų nemato.

Po 16 valandos susisiekus su žmogumi, jis negalėjo nurodyti savo buvimo vietos.

Paprašius išeiti į palaukę ir ten laukti policijos pareigūnų, dar kartą išvažinėta aplink mišką su įjungtu garsiniu signalu bei švyturėliais. Nepaisant to, nei garsinio signalo nei švyturėlių ieškomas asmuo neužfiksavo.

Vakarop į paiešką buvo pasitelkti kinologai. Pagal gautas vyriškio mobilaus ryšio telefono buvimo koordinates, apvažiuota bei apeita vietovė, visas miškas, visgi surasti nelaimėlio nepavyko.

Spalio 20-ąją miške dirbo apie 25 pareigūnus. Dingusiojo paieškai pasitelktas sraigtasparnis, tačiau iki pietų paieška ir vėl nedavė rezultatų.

Bendromis pastangomis, policijos pareigūnų profesionalumo ir operatyvumo dėka, ilgai ieškotas vyras, apie 16 valandą buvo surastas. Pareigūnai dingusį asmenį išgirdo ir pamatė tame pačiame miške.