Po „broliškų“ muštynių – net trys ikiteisminiai tyrimai

Policijos nuotr.
Bute, kuriame vyko muštynės, policininkai rado kvaišalų, o gyventojos rankinėje – ginklą.
Gegužės 28-osios naktį į Radviliškyje, Vaižganto gatvėje esantį daugiabutį, dėl vykstančių muštynių iškviesti policijos pareigūnai ne tik pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo, bet dar ir dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis bei šaunamuoju ginklu.

Butas, kuriame vyko orgijos, policininkams žinomas dėl ten gyvenančių prastos reputacijos žmonių. Jį nuomojasi 30-metė moteris, gyvenanti su 36 metų sugyventiniu. Pastarojo 41 metų brolis irgi glaudžiasi tame pačiame bute.

Anksčiau už vagystes, plėšimus ir kitus nusikaltimus teisti vyrai tarpusavyje nuolat konfliktavo. 36-erių vyrui nuo praėjusių metų rudens už naujai padarytas nusikalstamas veikas skirta intensyvi priežiūra – kontrolė elektroninėmis stebėjimo priemonėmis.

Gegužės 28-osios naktį tarp brolių vėl kilo konfliktas, nes vyresniojo buvo pareikalauta išsikraustyti iš buto.

Konfliktas virto muštynėmis, kurių metu buvo apgadintas turtas, 36 metų broliui peiliu sužalotas pirštas, patemptas riešas.

Nukentėjusiajam nustatytas 0,53 promilės girtumas. Manoma, kad neblaivus buvo ir jo brolis. Tik šio atvykę policijos pareigūnai nerado. Jis buvo surastas vėliau ir uždarytas į areštinę, dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo jam pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kadangi buto gyventojai policijai žinomi, apsispręsta atidžiai apžiūrėti įvykio vietą, juo labiau, kad laiptinėje, prie įėjimo į butą, mėtėsi panaudoti švirkštai.

Buto miegamajame kambaryje policijos pareigūnai rado folijos lankstinuką su biria baltos spalvos, įtariama, narkotine medžiaga, ir plastikinį buteliuką su bespalviu skysčiu, kuris, manoma, taip pat kvaišalai.

Pareigūnus nustebino moters rankinės turinys – iš jo buvo ištrauktas šaunamasis ginklas.

Nors pora ir neigia minėtų daiktų priklausomybę, tačiau dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu jiems pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.