Po avarijos viščiukus sugaudę policininkai sulaukė padėkos

Policijos nuotr.
Pareigūnai, laiku atskubėję klaipėdiečiui į pagalbą, neliko nepastebėti.
Liepos 14 dieną Šiaulių apskrities policijos Reagavimo skyriaus pareigūnai Kęstutis Rauba ir Gedas Labanauskas Raseinių rajone, šalia magistralinio kelio A1 apvirtus transporto priemonei, rinko po pievą pasklidusius viščiukus – padėjo vairuotojui juos sugaudyti.

Apie pagalbą vairuotojui policijos vadovai sužinojo ne iš pačių pareigūnų, o iš jiems dėkingo Klaipėdos rajono gyventojo Ričardo Sargūno.

59 metų vyrą nelaimė ištiko, kai sprogo jo vairuojamo, viščiukais pakrauto automobilio „Peugeot Boxer“ galinė padanga. Vairuotojas dar bandė manevruoti, bet, nepaisant visų pastangų, transporto priemonė atsidūrė ūkininko lauke ir apvirto ant šono. Gyvasis krovinys pažiro lauk.

Matydamas, kad vienas nesusidoros, vyras paskambino Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 ir netrukus sulaukė policijos pareigūnų.

Ričardas Sargūnas savo padėkos laiške rašo: „Du jauni vyrai man padėjo iškrauti iš automobilio gyvą krovinį, o po to, kai automobilis buvo atverstas, vėl juos sudėti. Kol laukėme automobilvežio pagalbos, pareigūnai man suteikė galimybę pabūti jų automobilyje, nes lauke buvo labai karšta.

Aš dėkoju jiems už žmogiškumą, didelį supratimą ir man suteiktą pagalbą. Man labai džiugu, kad mūsų policijoje dirba tokie šaunūs jauni pareigūnai. Dėkoju ir šių jaunų vyrų vadovybei, kad turi tokių puikių žmonių savo kolektyve. Ačiū.“