Po avarijos be tėvų liko du vaikai

Policijos nuotr.
Vienintelis smūgis – be tėvų liko du lengvuoju automobiliu „Škoda Octavia“ važiavę nepilnamečiai.
Avarija Radviliškio rajone sekmadienio vakarą išskyrė šiauliečių šeimą – abu tėvai žuvo, sunkiai sužalota 13-metė jų dukra, sužalojimus patyrė ir 17-metis sūnus.
Į šiauliečių automobilį įsirėžusio vilkiko vairuotojas – ligoninėje.

Tragiška nelaimė įvyko 15 minučių po septintos valandos vakaro kelio Panevėžys–Šiauliai 48 kilometre, ties Šeduva.

Pirminiais duomenimis, krovininis automobilis „Daf XF“, kurį vairavo 59 metų vyras, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Škoda Octavia“, kuriuo važiavo šiauliečiai sutuoktiniai bei du jų vaikai.

Nuo smūgio ir lengvasis automobilis, ir sunkvežimis nuvažiavo nuo kelio.

Į nelaimės vietą atskubėję ugniagesiai abu škoda važiavusius vaikus surado iškritusius iš automobilio. Iki atvykstant medikams, jiems buvo suteikta pirmoji pagalba – tam panaudotas kaklo įtvaras ir medicininė lenta.

Automobilyje važiavusiems suaugusiems pagalbos nebeprireikė: 54-erių vyras, vienos Šiaulių UAB vadovas, ir jo 46 metų žmona, vienos Šiaulių mokyklos slaugos administratorė, jau buvo nebegyvi. Kūnai iš suknežintos mašinos iškelti ugniagesiams panaudojus specialią gelbėjimo įrangą.

Skubios pagalbos prireikė sunkvežimio vairuotojui. Vyras dėl krūtinės sumušimo ir širdies veiklos sutrikimo gydomas Respublikinės Šiaulių ligoninės reanimacijoje.

Nelaimės aplinkybes ir priežastį aiškinasi policija.

Be tėvų likusios 13-metės būklė vakar buvo stabilizuota, bet vis dar buvo sunki. Mergaitė operuota Kaune.

Berniukas, medikams suteikus pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai. Kaip teigia šeimą pažinojusieji, jis „fizine prasme ok, kiek gali būti „ok“ tokioje situacijoje“... Vaikas – su artimaisiais.