Iš penkto aukšto iškritusi nepilnametė atskleidė kvaišalų kelią

Asociatyvi nuotr.
Plastikiniame maišelyje buvo sudėti folijos, į kuriuos suvyniota marihuana.
Birželio 11-ąją, prieš šeštą valandą ryto, iš Joniškyje, Draugystės gatvėje esančio daugiabučio penkto aukšto balkono iškrito 14-metė. Jai konstatuoti dauginiai viso kūno sužalojimai, nukentėjusioji gydoma Šiaulių Moters ir vaiko klinikos vaikų reanimacijoje.
Pastaroji nelaimė atskleidė visą nusikaltimų puokštę.

Tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėjo Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai. Šiuo metu jis jau perduotas Šiaulių apskrities policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos tyrėjams.

Pirminiais duomenimis, mergaitė per balkoną iškrito pati.

Tą naktį bute, iš kurio balkono nepilnametė iškrito, buvo girtaujama. Po įvykio minėtą butą policijos pareigūnai rado užrakintą. 18-metis buto šeimininkas, kurio motina išvykusi į užsienį, surastas pas draugus. Jis uždarytas į areštinę. Sulaikytas ir 19-metis, kuris dalyvavo naktį vykusiose išgertuvėse. Abu vaikinai įtariami vartoję narkotinių medžiagų, paimti tyrimai jų apsvaigimui nustatyti.

Apžiūrėdami naktinio pasilinksminimo vietą Draugystės gatvėje esančiame bute, policijos pareigūnai rado plastikinį maišelį su septyniais folijos gniužulėliais, kuriuose buvo žalios spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga – marihuana.

Tyrimas parodė, kad sulaikytų asmenų pažįstamų ratas – priklausomas nuo narkotinių medžiagų. Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Ieškodami 18-mečio buto šeimininko, tyrėjai Žemaičių gatvės daugiabučio gyvenamojo namo laiptinėje sulaikė jo 18 metų pažįstamą iš Joniškio rajono, Tautginių kaimo. Jis elgėsi neadekvačiai, kalbėjo nerišliai. Joniškio rajono policijos komisariato patalpose apžiūrint sulaikytąjį, iš jo apatinių drabužių buvo ištraukta dvylika paketėlių, įtariama, su marihuana.

Užėję į to paties namo vieną butą, kuriame gyvena sulaikytųjų bendri pažįstami, pareigūnai čia rado 147, įtariama, psichotropines tabletes ir paketą su marihuana. Tabletė rasta ir čia buvusio 18-mečio šortų kišenėje. Vaikinas taip pat buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Visiems sulaikytiesiems pateikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Komentarai

kike    Šeš, 2020-06-13 / 14:57
Paaiškinkit, kaip galima iškristi iš penkto aukšto nesunkiai susižalojant?
Pupa    Pir, 2020-06-15 / 23:31
Mirtis sako, kad būna lengva ir sunki, ilgą bei nuobodi. Tik faktas tas pats-jus negyvas

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.