Pažeidėjui užkliuvo policijos komisariato durys

Policijos nuotr.
Paleistas iš policijos komisariato, chuliganas susikaupusį pyktį išliejo ant durų apsauginių žaliuzių ir nuėjo.
Po to, kai Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai vėl sulaikė už nusikalstamas veikas teistą ir nuolatos problemų keliantį 21 metų Radviliškio gyventoją, jis, jau paleistas po sulaikymo, atkeršijo apspardydamas ir sugadindamas apsaugines komisariato durų žaliuzes.

Po chuliganiško gesto pareigūnams vėl teko smarkuolį sulaikyti ir šįkart uždaryti į areštinę.

Kovo 6-osios naktį, apie pusę keturių, pagalbos į pareigūnus kreipėsi radviliškietė, išsigandusi dėl anūko agresyvaus elgesio. Jis kėlė triukšmą, 68 metų moterį įžeidinėjo necenzūriniais žodžiais, o į perspėjimus nusiraminti nereagavo.

Kai atvyko patruliai, triukšmadario bute jau nebebuvo. Jis miegojo daugiabučio namo, kuriame gyvena močiutė, laiptinėje. Pažadintas nesiorientavo aplinkoje, griuvinėjo. Jam buvo nustatytas sunkus – 2,7 promilės – girtumas.

Pareigūnai vaikiną pristatė į Radviliškio policijos komisariatą ir čia surašė administracinio nusižengimo protokolą už girto pasirodymą viešojoje vietoje bei paskyrė 200 eurų baudą. Tai – jau aštuntas protokolas už analogišką nusižengimą šiais metais.

Viešosios tvarkos pažeidėjas po protokolo surašymo buvo paleistas.

Tačiau netrukus komisariate dirbusius policijos pareigūnus privertė suklusti iš lauko sklindantys trenksmai. Suprato, kad yra daužomos lauko durų žaliuzės.

Išbėgę laukan, patruliai pamatė apgadintas žaliuzes ir gatve nueinantį jaunuolį, kurio apranga panėšėjo į ką tik paleisto radviliškiečio. Pareigūnai jį pasivijo ir tikrai tai buvo tas pats, ką tik iš komisariato paleistas triukšmadarys.

Sulaikytasis prisipažino, kad kojomis spardė komisariato apsaugines durų žaliuzes iš pykčio, dėl to, kad buvo sulaikytas ir jam pradėta administracinė teisena. Chuliganas smarkiai nustebo išgirdęs, jog yra Radviliškyje. Kadangi pastaruoju metu dėl įvairių pažeidimų dažnai buvo vežamas į Šiaulius, tai jis ir dabar galvojo esantis Šiauliuose.

O į Šiaulius radviliškiečiui vis dėlto teko važiuoti. Dėl chuliganiško išpuolio prieš komisariato pastatą buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir vaikinas išvežtas į Šiauliuose esančią areštinę.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo jam pareikštas įtarimas ir jo laukia baudžiamoji atsakomybė. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.