Pavogtas brangus motociklas išgelbėtas nuo išardymo

Policijos nuotr.
Motociklą „Honda“ policijos pareigūnams pavyko surasti iki jį „išparceliuojant“ detalėmis.

Policija demaskavo nepilnamečius, kurie, įtariama, vogė dvirates transporto priemones, jas ardė ir pardavinėjo detales. Vieną motociklą nuo išardymo pareigūnams pavyko išgelbėti ir jis grąžintas nukentėjusiajai.

Tyrėjai, tirdami praėjusių metų lapkritį iš daugiabučio namo kiemo įvykdytą mopedo „Yamaha“ vagystę, jau rengėsi pareikšti įtarimus, kai balandžio 2-osios įvykių suvestinėje atsirado pranešimas apie motociklo „Honda“ vagystę. Motociklas buvo pavogtas taip pat iš daugiabučio namo kiemo.

Tikrindami įtarimą, ar tai nebus tų pačių asmenų darbas, pareigūnai, nuvykę pas vieną jų, Telšių rajone, Degaičių kaime gyvenantį 17-metį, rado prieš dieną pavogtą motociklą. 1 800 eurų vertės transporto priemonė stovėjo statomame ūkiniame pastate. Įtarimai dėl jos vagystės pareikšti minėtam nepilnamečiui ir jo 16-mečiam bendrininkui iš Telšių. Įtariamieji su motociklu dar nebuvo spėję nieko padaryti ir jis buvo grąžintas savininkei.

Paaiškėjo ir prieš kelis mėnesius pavogto mopedo „Yamaha“ likimas. Įtariama, kad jį pavogė tie patys nepilnamečiai. Motociklas buvo parduotas 18-mečiam Telšių rajono gyventojui. Vaikinas, įtariama, žinodamas, jog mopedas vogtas, jį įsigijo, išardė detalėmis ir jas pardavė. Vaikinui įtarimas pareikštas dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo.