Pareigūnai pakeliui iš Vilniaus sulaikė girtą vairuotoją

Policijos nuotr.
Policijos pareigūnai Justas Matuzevičius, Algirdas Juozas Jokimčius ir Marjanas Isajevas pasirūpino, kad girto vairuotojo kelionė baigtųsi, kol dar neįvyko nelaimė.

Į Vilniuje, Lietuvos policijos stadione, vykusį atnaujinto futbolo stadiono atidarymo renginį vykę Šiaulių, Joniškio ir Telšių policijos pareigūnai Justas Matuzevičius, Algirdas Juozas Jokimčius ir Marjanas Isajevas pričiupo neblaivų vairuotoją.

Praėjusią savaitę, gegužės 29-ąją, jauni pareigūnai dalyvavo futbolo treniruotėje Vilniuje, o jų kelionė namo gerokai užsitęsė dėl kelyje sutikto neblaivaus vairuotojo.

Pareigūnai nežymėtu tarnybiniu automobiliu iš Vilniaus važiavo namo, kai po 14 valandos judriame kelyje Vilnius–Ukmergė jų dėmesį patraukė ta pačia kryptimi įtartinai važiuojantis automobilis „Ford Galaxy“. Priartėję pareigūnai išvydo išblyškusį vairuotojo veidą. Kilo įtarimas, kad prie „Ford Galaxy“ vairo sėdi neblaivus asmuo. Kadangi pareigūnai buvo neuniformuoti ir važiavo specialiųjų garso ir šviesos signalų neturinčiu automobiliu, įtarimų sukėlusio vairuotojo sustabdyti patys negalėjo, todėl nedelsdami paskambino skubios pagalbos telefonu.

Kol J. Matuzevičius telefonu bendravo su iš Vilniaus atskubančiais kolegomis, tarnybinį automobilį vairavęs A. J. Jokimčius važiavo „Ford Galaxy“ iš paskos iki Galinės kaimo, kuriame šis sustojo.Pareigūnai nedelsdami priėjo prie vairuotojo, prisistatė, parodė tarnybinius pažymėjimus ir paėmė automobilio raktelius. Nuo vairuotojo sklindantis stiprus alkoholio kvapas ir nerišli kalba sufleravo, kad pareigūnų įtarimai turėtų pasitvirtinti. Netrukus atvykę kolegos 48 metų vairuotojui alkotesteriu nustatė sunkų, 3,11 promilės, girtumą.