Parduotuvėje ginklu mojavusiam radviliškiečiui gresia nemalonumai

Policijos nuotr.
Jei bus nustatyta, kad ginklas, kurį neblaivus radviliškietis buvo išsitraukęs parduotuvėje – dujinis revolveris, ginklo savininko lauks bausmė.
Gegužės 7-osios rytą vienoje Radviliškio parduotuvėje ginklu alkoholio bandžiusiam išsireikalauti 46 metų vyrui teks atsakyti dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Ar baudžiamas bus ir ginklo savininkas, turėtų atsakyti ekspertai.

Nuo pat ryto girtavę ir alkoholio pritrūkę trys radviliškiečiai nupėdino į artimiausią parduotuvę. Kai vienas iš jų paprašė alkoholio, pardavėjos atsakymas, jog jo neparduos, nes alkoholiu prekiauti galima tik nuo dešimtos valandos, o dabar tėra tik pusvalandis po devintos, labai papiktino. Vyras į pardavėją nukreipė pistoletą. Po to apsisuko ir išėjo.

Radviliškio rajono policijos pareigūnai, reaguodami į pardavėjos pranešimą apie radviliškiečio poelgį, pradėjo jo paiešką.

Stiklo gatvėje netrukus buvo pastebėtas vyras, kurio požymiai atitiko pardavėjos nurodytuosius. Sulaikytasis neneigė, kad su savo draugu ir sūnumi ėjo į parduotuvę, kad su savimi turėjo dujinį revolverį, kurį rytinių išgertuvių metu apžiūrinėjo 52 metų sugėrovo bute ir pasiėmė.

Ne kartą už įvairius nusikaltimus teistas radviliškietis pareigūnams aiškino, kad nieko sužaloti neketinęs, esą tik pajuokavęs.

Neblaivus (1,68 promilės) vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, dėl viešosios tvarkos pažeidimo pareikštas įtarimas.

52 metų sulaikytojo draugui, kurio ginklu įtariamasis pasinaudojo, taip pat gresia bausmė, nes jis disponavo neregistruotu ginklu, kuriam teisės laikyti neturėjo.

Po specialistų išvados, patvirtinančios, kad tai – tikrai dujinis revolveris, bus sprendžiamas klausimas dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu.