Pagrobtu automobiliu spėjo atvažiuoti į Nakvynės namus

Asociatyvi nuotr.
Pirmąją 2021-ųjų dieną, praėjusius kelioms valandoms po įvykio, plėšimu ir kitais nusikaltimais įtariamas vyras buvo sulaikytas ir šiuo metu laukia teismo.
Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai kartu su Šiaulių apylinkės prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teisminiam nagrinėjimui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai pareikšti Šiauliuose gyvenusiam 40-mečiui. Jis įtariamas plėšimu, dokumentų pagrobimu bei neteisėtu disponavimu elektroninėmis mokėjimo priemonėmis.

Praėjusių metų gruodžio 31-osios vakarą, po 23 valandos, Šiauliuose esančioje J. Basanavičiaus gatvėje susikirto šio vyro ir 49 metų praeivio keliai. 19 kartų už turtinius ir smurtinius nusikaltimus teistas vyras sutikto praeivio pareikalavo 10 eurų.

Neigiamas atsakymas šiauliečiui nepatiko, tad savo tikslą pasiekti pabandė kumščiais. Abu vyrai susigrūmė. Kai užpuolikas savo aukai po kaklu pakišo peilį ir paklausė, ar šis nori gyventi, jėgos tapo nelygios. Sudavęs dar keletą smūgių, įtariamasis vyrą paliko gulintį be sąmonės ant žemės, pačiupo jo piniginę su dviem elektroninėmis mokėjimo kortelėmis bei asmens dokumentais, automobilio raktelius ir nuvažiavo jo automobiliu.

Apie pagrobtą „Suzuki Grand Vitar“ policijos pareigūnai sužinojo iš nukentėjusiojo netrukus po įvykio. Patruliai praėjo paiešką, tikrindami mikrorajono gatves bei kiemus, ir po trejeto valandų transporto priemonę rado stovinčią Pakruojo gatvėje, šalia Nakvynės namų.

Čia įrengtos vaizdo kameros akivaizdžiai parodė, kas tuo automobiliu atvažiavo ir kas iš jo išlipo. Tad pagrobėjui, kuris pastaruoju metu gyveno Nakvynės namuose, buvo uždėti antrankiai ir pirmąją Naujųjų metų dieną jis praleido areštinėje.

Laukdamas teismo, už grotų vyras tebėra iki šiol.