Pagerbti prevencinio konkurso dalyviai

Gintarės DAKNYTĖS nuotr.
Pirmosios vietos laimėtojas konkurse „Mes už saugumą“ – Šiaulių miesto savivaldybės globos namų Stacionarios globos ir slaugos padalinys.

Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Šiaulių istorijos muziejuje surengė nuo rugsėjo vidurio vykusio konkurso „Mes už saugumą“ apdovanojimus.

Šventinis renginys prasidėjo pažintine ekskursija po Šiaulių istorijos muziejų, kurią inicijavo šios įstaigos darbuotojai. Susirinkusieji taip pat turėjo progos pasimėgauti aktorės Nomedos Bėčiūtės skaitomomis eilėmis.

Konkurso „Mes už saugumą“ finalinį renginį vedė jaunieji policijos rėmėjai.

Konkurse pirmąją vietą iškovojo Stacionarios globos ir slaugos padalinio komanda iš Šiaulių globos namų.

Antrosios vietos laimėtoja – asociacija „Maži žingsneliai“.

Trečiąją vietą užėmė dienos centro „Goda“ atstovai.

Laimėtojai apdovanoti piniginiais prizais. Vis dėlto dovanų sulaukė ne tik geriausieji, bet ir visi prevencinio renginio dalyviai – jiems įteikta Šiaulių „Forum Cinemas“ bilietų į kiną.

Šiemet senjorams ir neįgaliesiems skirtame konkurse dalyvavo dar didesnis žmonių ir įstaigų skaičius. Dalyviai konkursui pateikta vaizdine medžiaga originaliai, kūrybiškai ir artistiškai atskleidė svarbią prevencinę informaciją apie saugumą.

Konkurso prizai įsteigti naudojant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamo projekto „Saugūs Šiauliai“ lėšas.