Nuo sniego motociklo – tiesiai į ligoninę

Policijos nuotr.
Nustatyta, kad avariją patyrusio sniego motociklo šiuo metu ieško Norvegijos pareigūnai. Koks paieškos motyvas, aiškinamasi.
Praėjęs sekmadienis vienam Šiaulių rajono gyventojui tik per plauką nesibaigė liūdnai po to, kai jis sumanė išbandyti ką tik įsigytą sniego motociklą.

Sekmadienį, prieš 17 valandą, policija gavo pranešimą, kad Vinkšnėnų kaime sunkiai susižalojo sniego motociklu važiavęs vyras.

Nelaimėliui į pagalbą atskubėjo visos operatyviosios pagalbos tarnybos. Iš lauko, kuriame įvyko incidentas, 37-erių vyrą gelbėjimo rogėmis partempė ir laukusiems medikams perdavė Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai. Motociklininkas dėl patirtų sužalojimų skubiai išgabentas į ligoninę ir šiuo metu ten gydomas.

Tyrimą dėl incidento pradėję pareigūnai nustatė, kad sniego motociklas „Xtrim Boondocker 800“ „turi praeitį“ – yra ieškomas Norvegijos karalystėje. Pareigūnai šiuo metu aiškinasi, dėl kokios priežasties ši transporto ieškoma. Dėl to sniego motociklą nuspręsta laikinai pastatyti policijos saugomų transporto priemonių aikštelėje.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ir realizavimo policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Paaiškėjo, kad susižalojęs vyras minėtą motociklą iš pardavėjo, gyvenančio Telšių rajone, parsivarė tik nelaimės išvakarėse.

Sekmadienį nusprendęs naująją transporto priemonę išbandyti, vyras nuvažiavo į ties Vinkšnėnų kaimu esančius laukus.

Pramogos būtų buvusios smagios, jeigu ne netikėtai pasitaikęs užsnigtas griovys. Sniego motociklas peršoko griovį, nuo smūgio vairuotojas vertėsi. Nepaisant to, transporto priemonė nestojo ir važiavo tolyn, tempdama nuo jo nukritusį vairuotoją.

Vyras, kol motociklas pagaliau sustojo, buvo traukiamas keliasdešimt metrų.