Nepavykusį bandymą išžaginti įvertino teismas

Nepavykusį bandymą išžaginti įvertino teismas

Nepavykusį bandymą išžaginti įvertino teismas

26 metų Tomas Kiršinas vakar Šiaulių apylinkės teisme kaltu pripažintas dėl pasikėsinimo išžaginti.

Edita KARKLELIENĖ

edita@skrastas.lt

Subendrinus bausmę, du kartus anksčiau teistas šiaulietis pataisos namuose kalės dvejus metus ir aštuonis mėnesius.

Nuteistasis nukentėjusiajai turės sumokėti 3000 litų civilinį ieškinį dėl patirtos neturtinės žalos.

Lengvinanti aplinkybė byloje ta, kad teisiamasis prisipažino nusikaltęs ir dėl to gailėjosi, o sunkinanti – kad nusikalto būdamas girtas.

Nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo gali būti skundžiamas Šiaulių apygardos teismui.

Bylos duomenimis, šių metų rugpjūčio 10-osios naktį, apie tris, Šiauliuose, ties Lyros gatvės 13-uoju namu, neblaivus T. Kiršinas užpuolė moterį – puolė iš nugaros, jėga tempė, vėliau pargriovė ant žolyno.

Šiaulietei keliose vietose lūžo koja, ekspertai ant kūno užfiksavo kraujosruvas ir nubrozdinimus, kuriuos moteris patyrė grumtynių metu.

Užpuolikas nusikaltimo nebaigė, nes moters pagalbos šauksmą išgirdo netoliese buvę žmonės. Keli jaunuoliai atskubėjo į pagalbą. T. Kiršinas bandė pasprukti, tačiau du vaikinai jį pasivijo ir sulaikė.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

ŽAGINTOJAS: Du kartus anksčiau teistas 26 metų Tomas Kiršinas dėl pasikėsinimo išžaginti nuteistas dvejų metų ir aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausme.