Neblaivus „zuikis“ sumušė bilietus tikrinusį kontrolierių

Policijos nuotr.
Maršrutiniame autobuse buvo sumuštas bilietus tikrinęs kontrolierius. Neblaivus mušeika atsidūrė areštinėje.
Birželio 1-osios rytą Šiauliuose, 4-ojo maršruto miesto autobuse, įvyko incidentas tarp keleivio ir kontrolieriaus. Nusikalstama veika įtariamas neblaivus vyras atsidūrė areštinėje, o bilietus tikrinęs kontrolierius – pas medikus.

Nukentėjusiajam diagnozuotas nubrozdinimas ir kaklo suspaudimas. Po medikų apžiūros jis gydosi ambulatoriškai.

Į Bačiūnų gatve važiavusį autobusą patikrinti, ar nėra juo važiuojančių „zuikių“, su kolege įlipęs kontrolierius paprašė pateikti bilietus.

Vienas iš keleivių, nuo kurio trenkė alkoholiu, kontrolieriui pateikė elektroninį bilietą, tačiau jį nuskenavus pastebėta, kad bilietas – lengvatinis. Kontrolierius paprašė keleivio pateikti galimybę naudotis tokiu bilietu suteikiantį dokumentą.

Kai keleivis ėmė atsikalbinėti, atidžiau elektroninį bilietą apžiūrėjęs kontrolierius pastebėjo, kad jis priklauso ne vyrui, o moteriai.

Keleivio buvo pareikalauta ne jam priklausantį elektroninį bilietą atiduoti kontrolieriui. Tačiau šis, pasakęs, kad bilietas priklauso jo draugei, nesutiko su kontrolieriaus reikalavimu. Dėl to ir kilo konfliktas, pasibaigęs smurtu.

Smurtavusiam keleiviui nustatytas 0,98 promilės neblaivumas.

Šiaulių miesto ir rajono policijos tyrėja, atliekanti ikiteisminį tyrimą, siekdama nustatyti tikslias įvykio aplinkybes, prašo atsiliepti autobusu važiavusius ir konfliktą mačiusius keleivius ir paskambinti jai telefonu (8 700) 61454 arba parašyti elektroniniu paštu rasa. preimontiene@policija.lt.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.