Mūsų pareigūnai – tarp geriausių šalies policijos įstaigų sportininkų

Policijos nuotr.
Už pasiekimus, motyvaciją ir jos skleidimą sportininkams padėkojo Šiaulių ir Telšių apskričių policijos viršininkas Ramūnas Sarapas (dešinėje). Jis palinkėjo niekada nesustoti, siekti savo užsibrėžtų tikslų ir įveikti iššūkius.

„Netikiu talentu, tikiu į sunkų darbą“, – sako Lietuvos policijos kroso 5 kilometrų pirmenybėse nugalėtoju tapęs ir trasos rekordą pagerinęs Šiaulių apskrities policijos Reagavimo skyriaus tyrėjas Gabrielius Gaubša. Jis šios pergalės ir asmeninio pasiekimo nesureikšmina bei tiki, kad šiemet asmeninius rekordus pagerins.

Sportas – neatsiejama policijos pareigūno gyvenimo dalis, o kiekvienų metų pradžioje tradiciškai pagerbiami praėjusių metų geriausi policijos įstaigų sportininkai, tarp kurių šiemet ir Šiaulių ir Telšių apskričių pareigūnai – G. Gaubša (bėgimas, šaudymas, krepšinis) ir Alma Ramašauskė (dziudo).

Abu sportininkus glaudžiai sieja didelis noras laimėti ir nenugalima motyvacija pasiekti vis daugiau ir daugiau.

Nors abu sportuoja kone visą gyvenimą, tačiau neslepia, kad jausmas prie starto linijos, sako, greičiausiai niekada nepasikeis.

„Apsakyti sunku to nepajutus. Tuo momentu sukasi daugybė minčių, nerimo, todėl svarbiausias dalykas yra nusiteikimas ir žinojimas kodėl aš čia“, – sako ryžtingai nusiteikęs G. Gaubša.