Marihuana kvaišinosi stovėjimo aikštelėje

Policijos nuotr.
Policijos pareigūnai marihuanos rado ir įtariamojo automobilyje, ir namuose.
Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai, pasitelkę kinologą su tarnybiniu šunimi, demaskavo galimus narkotinių bei psichotropinių medžiagų platintojus bei vartotojus Naujosios Akmenės mieste.

Gegužės 20-osios vakarą, policijos pareigūnams prižiūrint viešąją tvarką Naujojoje Akmenėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėti automobiliai „VW Passat“ ir „Audi A6“.

Tikrinant pasatą ir atliekant 21-erių keleivio dalinę apžiūrą, iš jo megztinio iškrito folijos suktinukas, kuriame buvo rasta galimai narkotinė medžiaga – marihuana.

Iš viso automobilių stovėjimo aikštelėje buvo šeši jaunuoliai. Pas likusius penkis asmenis, atlikus apžiūrą, narkotinių medžiagų nerasta.

Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai įtarė, kad jaunuoliai gali būti vartoję narkotinių medžiagų. Todėl visi buvo pristatyti į Naujosios Akmenės ligoninę narkotinių medžiagų testui atlikti. Įtarimai pasitvirtino – testų rezultatai buvo teigiami. Visi buvo apkvaišę nuo marihuanos.

Asmuo, pas kurį buvo rastas folijos suktinis, yra žinomas policijos pareigūnams dėl panašių nusižengimų, todėl buvo priimtas sprendimas jo namuose atlikti kratą.

Pasitelkus Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologą su šunimi buvo apžiūrėtos gyvenamosios patalpos ir rūsys.

Kratos metu rūsyje buvo rastas stiklainis su šešiais folijos suktinukais, kuriuose buvo marihuana.

Apžiūrint rūsio koridorių, Lietuvos policijos mokyklos kursantas tarp vamzdžių rado vieną folijos suktinuką su marihuana.

Įtariamasis sulaikytas ir konvojuotas į Mažeikių rajono policijos komisariato areštinę. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.

Susijusios naujienos