Kvaišalų platintojai išgirdo nuosprendį

Prokuratūros nuotr.
Teisme įrodyta, kad kanapių antžeminių dalių prekyba veikė.
Teismas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, pripažino kaltais šiauliečius Moniką Vasiliauskienę ir Edviną Karpavičių, o dėl neteisėto disponavimo šiomis medžiagomis be tikslo jas platinti – Šiaulių rajono gyventojus Tomą Vasiliauską ir Paulių Valantiną.

Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai, išnagrinėję šią baudžiamąją bylą, M. Vasiliauskienei skyrė laisvės apribojimą vieneriems metams, T. Vasiliauskui – dviejų mėnesių viešųjų darbų bausmę, P. Valantinui – 600 eurų baudą, E. Karpavičiui – laisvės atėmimo vieneriems metams aštuoniems mėnesiams bausmę.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus kriminalinės žvalgybos duomenų, kad 39-erių šiaulietė M. Vasiliauskienė galimai sistemingai platina augalinės kilmės narkotines medžiagas – kanapių antžemines dalis – savo buvusiam sutuoktiniui, 46-erių T. Vasiliauskui. Surinkta duomenų, kad šių metų kovo mėnesį kaltinamoji jam pardavė ne mažiau kaip 4 gramus narkotinės medžiagos.

Bylos duomenimis, daugiau kaip 30 gramų kvaišalų moteris įsigijo iš anksčiau ne kartą teisto ir teisėsaugos pareigūnams žinomo 22-ejų E. Karpavičiaus.

Atliekant ikiteisminį tyrimą, šių metų birželio mėnesį, šis kaltinamasis pardavė dar ne mažiau kaip 4,6 gramo kanapių 24-erių Šiaulių rajono gyventojui P. Valantinui. Tą pačią dieną abu vyrai buvo sulaikyti policijos pareigūnų.

Visi keturi kaltinamieji bylos nagrinėjimo metu savo kaltę pripažino visiškai.