Kuršėnuose darbavosi sukčiai iš Rumunijos

Policijos nuotr.
Manoma, kad sukčiai į Kuršėnus atvyko automobiliu užsienietiškais valstybiniais numeriais. Rumunijos piliečiai apsimetė neįgalūs ir prašė aukoti.

Šiaulių rajone, Kuršėnuose, pastarosiomis dienomis pastebėti asmenys, kurie apsimeta, kad yra kurti ir prašo aukoti pinigų. Policija ragina būti itin budrius ir nepasiduoti emocijomis, dėl kurių gali prarasti pinigus.

Anot Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Kuršėnų nuovados pareigūnės Sandros Jakės, du Rumunijos piliečiai (vyras ir moteris) apsimesdami, kad jie yra neįgalūs, prašo aukoti pinigų neegzistuojančiai įstaigai.

„Būkite atsargūs, o jei jus apgavo – skambinkite 112. Vakar minėti asmenys „darbavosi“ Kuršėnuose, todėl tikėtina, kad ir dar kartą gali užsukti „pasisvečiuoti“, nes jiems pavyko gauti pinigų. Pasidalinkite informacija su pažįstamais, artimaisiais, kad nenukentėtumėte patys ir jūsų artimieji“, – sakė S. Jakė.

Deja, atsirado kuršėniškių, kurie sukčių pasakomis patikėjo ir pinigų paaukojo, o netrukus rado ištuštintas savo pinigines.