Koronavirusas palietė policiją, bet ne gyventojų saugumą

Policijos nuotr.
Koronaviruso paliesta Šiaulių apskrities policija perorganizavo darbą ir suvienijo pajėgas. Teigiama, kad jokios grėsmės žmonių saugumui nėra.

Koronaviruso infekcija palietė ir Šiaulių apskrities policiją. Nepaisant sunkumų, Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Sarapas užtikrina, kad gyventojai gali būti ramūs: situacija yra visiškai kontroliuojama, į pranešimus apie įvykius reaguojama, eismo saugumas kontroliuojamas.

Šiaulių apskrities policijoje pirmiesiems COVID–19 buvo diagnozuota Raseinių rajono policijos komisariato darbuotojams. Tarnybos metu pareigūnams tarpusavyje tenka dažnai kontaktuoti, todėl užkratas netruko pasiekti Šiaulius, daliai pareigūnų teko saviizoliuotis. Situacija kasdien keitėsi – vieni pasveiko ir grįžo į tarnybą, kiti susirgo.

Šiuo metu COVID–19 serga septyni Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai, iš kurių šeši pareigūnai. Liga taip pat diagnozuota vienuolikai Raseinių rajono policijos komisariato darbuotojų, iš jų dešimčiai pareigūnų. Dar vienas pareigūnas – iš Radviliškio rajono policijos komisariato.

Įvertinus susiklosčiusią situaciją, darbas buvo perorganizuotas. Siekiant mažinti tarpusavio kontaktus, visi, kas gali, išleisti dirbti nuotoliniu būdu, kiti pareigūnai dirba pamainomis.

Daugiausia sergančių pareigūnų turinčiai Raseinių policijai talkina kitų Šiaulių apskrities policijos rajonų komisariatų ekipažai.

Gyventojai, sako Šiaulių apskrities policijos atstovė žiniasklaidai Gailutė Smagriūnienė, pareigūnų praretėjusių gretų pajusti neturėjo.

„Nėra jokio pagrindo būgštauti, kad nebus kam užtikrinti viešosios tvarkos. Pareigūnai pamažu sveiksta ir grįžta į tarnybą“, – sakė policijos atstovė.