Keturkojį pasmaugusiam vyrui – arešto bausmė

Redakcijos archyvo nuotr.
52 metų Šiaulių rajono gyventojui Romanui Ramanauskiui skirta 40 parų arešto bausmė. Už žiaurų elgesį su gyvūnu baudžiamasis įsakymas priimtas Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmuose. R. Ramanauskis arešto bausmę turės atlikti Šiaulių tardymo izoliatoriuje.

R. Ramanauskis ikiteisminio tyrimo metu prisipažino visiškai, tačiau nenorėjo pasakoti įvykio aplinkybių.

Šiaulių rajono gyventojas sutiko su bet kokia jam paskirta bausme. Jam paskirta bausmė sumažinta trečdaliu, kadangi baudžiamoji byla baigta baudžiamuoju įsakymu.

R. Ramanauskio atsakomybę lengvinanti aplinkybė yra ta, kad jis prisipažino padaręs nusikalstamą veiką ir nuoširdžiai gailisi dėl jos padarymo. Jo atsakomybę sunkina tai, kad nusikaltimą padarė būdamas recidyvistu. Be to, nusikaltimą padarė teistumui neišnykus.

Šių metų rugsėjo 22 dieną, apie 9 valandą, Šiaulių rajone, daugiabučio namo ūkiniame pastate, R. Ramanauskis tyčia, galimai virve ar diržu, ant medinių kopėčių pasmaugė daugiau nei 12 kilogramų sveriantį beveislį šunį.

Vėliau, šunį įdėjęs į maišą, užkasė už ūkinio pastato.

Liudytojai ikiteisminio tyrimo metu parodė, kad vyras buvo nepatenkintas šunimi todėl, kad šis per daug ir per garsiai lojo.